Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Monitor portabil Uperfect UGame C2, IPS, 16 inch, QHD, 120Hz, Negru Cod produs: UPE-140989
Vezi toate produsele din categoria Monitoare portabile
| Specificatii Tehnice | |
| Aspect imagine | 16:10 |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Diagonala | 16 inch |
| Format ecran | Wide |
| Gama | Home & Office |
| Porturi |
HDMI USB Type-C |
| Putere consumata | 12 W |
| Rata de refresh | 120 Hz |
| Rezolutie video | 2560 x 1600 |
| Tip produs | Monitor LED portabil |
Monitor portabil Uperfect UGame C2, IPS, 16 inch, QHD, 120Hz, Negru
Monitor portabil Uperfect UGame C2 16" 2560x1600 120Hz
Uperfect UGame C2 este un monitor care oferă o rată de reîmprospătare de 120Hz și o rezoluție de 2560*1600 (QHD), ceea ce se traduce prin imagini clare și detaliate. Datorită designului său ușor și portabil, îl puteți utiliza oriunde și oricând. Monitorul este recomandat în special pentru PS4, PS5, Switch, Xbox, Switch și alte dispozitive de gaming.
Cufundă-te într-o lume virtuală
Monitorul oferă detalii bogate și o claritate a imaginii, făcând experiența de joc mai captivantă și mai plăcută. Rata de reîmprospătare de 120 Hz face ca jocurile să arate mai realiste, iar animațiile mai fluide și mai naturale. Acesta permite jucătorilor să urmărească mai bine mișcarea și să reacționeze rapid la situații în schimbare, îmbunătățind calitatea vizuală și performanța jocurilor și oferind jucătorilor o experiență mai captivantă și mai plăcută. Acest lucru îl face o alegere excelentă pentru jucătorii care doresc să își ducă experiența de joc la nivelul următor.
Calitate înaltă a imaginii
Joacă-ți jocurile preferate fără să-ți faci griji cu privire la distrageri. Un timp de răspuns de 9 ms se traduce într-o imagine fluidă, fără rupere de culori. În plus, HDR oferă culori mai vii și evidențiază detaliile prezente pe ecran. În același timp, îmbunătățește contrastul și oferă o acoperire largă a gamei de culori. Drept urmare, imaginea este mai realistă, ceea ce se traduce într-o experiență de joc mai bună.
Simte-te ca eroul titlului tău preferat
Cu o rezoluție ridicată de 2560*1600, monitorul face ca fiecare detaliu al imaginii să fie mai clar. Mai mult, ecranul IPS oferă un unghi de vizualizare complet de 178°, astfel încât veți vedea imaginea din mai multe unghiuri. În plus, raportul de contrast de 1200:1 se traduce printr-o imagine mai vie.
Pentru confortul jucătorilor
Monitorul a fost conceput special pentru pasionații de e-sporturi. Are o gaură VESA (75*75mm@M3*4mm), astfel încât poate fi montat pe birou sau pe perete. În plus, rama are doar 2,5 mm pentru un confort sporit. Greutatea sa de 0,8 kg îl face portabil, astfel încât îl puteți lua cu dumneavoastră aproape oriunde, cum ar fi la serviciu sau în călătorii.
Mai multe porturi disponibile și compatibilitate largă
Monitorul este echipat cu porturi mini HDMI, AUX, micro USB și 2 porturi USB-C. Drept urmare, puteți conecta cu succes la acesta dispozitive precum PlayStation, smartphone, laptop, cameră foto, Steam Deck etc. Prin urmare, monitorul IPS nu numai că oferă divertisment excelent, dar îmbunătățește și calitatea vieții și productivitatea.
Caracteristici suplimentare
Monitorul folosește tehnologia UCare, care reduce cu peste 80% lumina albastră și reduce efectele nocive ale acesteia asupra ochilor. Mai mult, două difuzoare situate în colțurile ecranului și sunetul stereo duc divertismentul la nivelul următor. Portul AUX disponibil vă va permite să conectați căști, astfel încât să vă puteți cufunda complet într-un sunet de înaltă calitate.
Inclus
- monitor
- Cablu USB-C la USB-C x2
- cablu mini HDMI la mini HDMI
- adaptor de alimentare
- carcasă de protecție
- manual de utilizare
| Producător | Uperfect |
|---|---|
| Model | C2 |
| Diagonala ecranului | 16" |
| Rată de reîmprospătare | 120 Hz |
| Timp de răspuns | 9 ms |
| Rezoluţie | 2560 x 1600 (QHD) |
| Raportul de aspect al afișajului | 16:10 |
| Unghiul de vizualizare | 178° |
| Tip de afișare | IPS |
| Raport de contrast | 1200:1 |
| Luminozitate | 400 cd/m² |
| Gamă de culori | 100% RGB |
| Adâncimea culorii | 16,7 MB (8 biți) |
| Touch screen | nu |
| Baterie reîncărcabilă încorporată | nu |
| Senzor de gravitație | nu |
| HDR | Da |
| Sincronizare gratuită | tak |
| Material | aluminiu |
| Difuzoare încorporate | da, 2*8Ω 1W |
| Montabil pe VESA | da, 75*75mm@M4*4mm |
| Controale | nu |
| Suport de montare | nu |
| Putere nominală | 12 W |
| Dimensiuni | 360 × 237 × 10 mm |
| Greutate | 0,72 kg |
| Interfață | x2 USB-C (audio și video), mini HDMI (audio și video), AUX de 3,5 mm, micro USB OTG (mouse și tastatură) |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Monitor portabil Uperfect UGame C2, IPS, 16 inch, QHD, 120Hz, Negru








