Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Monitor portabil Uperfect UGame K118, IPS, 18 inch, QHD, 144Hz, Negru Cod produs: UPE-140986
Vezi toate produsele din categoria Monitoare portabile
| Specificatii Tehnice | |
| Aspect imagine | 16:10 |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Diagonala | 18 inch |
| Format ecran | Wide |
| Gama | Home & Office |
| Porturi |
HDMI USB Type-C |
| Putere consumata | 14 W |
| Rata de refresh | 144 Hz |
| Rezolutie video | 2560 x 1600 |
| Tip produs | Monitor LED portabil |
Monitor portabil Uperfect UGame K118, IPS, 18 inch, QHD, 144Hz, Negru
Monitor portabil Uperfect UGame K118 18" 2560x1600 144Hz
Dacă îți dorești și mai multă imersiune, monitorul portabil Uperfect UGame K118 de 18" este pentru tine. Monitorul FreeSync optimizează rezoluția pentru a asigura o calitate a jocurilor 2K. La rândul său, rata de reîmprospătare de 144Hz oferă imagini mai fluide pentru o experiență de joc mai bună. În plus, orificiile VESA încorporate îți permit să montezi monitorul pe perete sau pe birou și să conectezi ecrane suplimentare.
Bucurați-vă de o calitate a imaginii și mai bună
Uperfect UGame K118 vă permite să vă cufundați în fiecare detaliu. Cu o rezoluție de peste 2 ori mai mare decât Full HD, puteți aprecia pe deplin fiecare detaliu și puteți vedea o reproducere uimitoare a culorilor și detalii fine în orice conținut. În plus, câmpul vizual mai larg vă permite să vizualizați mai multe elemente și să vizionați videoclipuri la calitate 2K.
Bogăția culorilor și a detaliilor
Cu 100% tehnologie DCI-P3, monitorul oferă un spectru de culori mai larg în comparație cu monitoarele obișnuite. Culorile și detaliile din jocuri vor arăta mai realiste pentru a crește la maximum imersiunea, astfel încât jucătorii să aibă o experiență mai bună. Mai mult, HDR îmbunătățește nivelul de detalii în alb-negru pentru o imagine realistă.
Imagine fluidă pentru o experiență și mai bună
O rată de reîmprospătare de până la 144 Hz îmbunătățește calitatea afișajului, în timp ce o viteză de răspuns de 9 ms face ca ecranul să se încarce mai rapid și atinge o fluiditate avansată în jocuri. Notă: portul HDMI acceptă o rezoluție maximă de 2560*1600 120Hz, în timp ce portul Type-C acceptă 2560*1600 144Hz). Mai mult, tehnologia FreeSync previne eficient ruperea ecranului. Veți utiliza cu succes monitorul pentru jocuri precum first-person shooter, fighters, simulatoare de curse etc.
Adaptat nevoilor dumneavoastră
Datorită ramei ultra-înguste și funcției de rotație la 180°, te poți bucura de cea mai bună imersiune posibilă în cele mai noi jocuri. Monitorul cântărește mai puțin de 1,04 kg, așa că îl poți lua cu tine oriunde pentru a te bucura de jocuri, divertisment etc., oriunde și oricând.
Mai multe porturi - compatibilitate largă
Monitorul este echipat cu diverse porturi, precum mini HDMI, USB-C și AUX, astfel încât îl puteți conecta la dispozitiv cu un singur cablu. În plus, este compatibil și cu Nintendo Switch, Steam Deck, PS4, PS5 și alte dispozitive de gaming, smartphone-uri, computere etc.
Caracteristici suplimentare
Monitorul filtrează eficient lumina albastră dăunătoare pentru a vă proteja ochii. În plus, tehnologia Flicker-free elimină pâlpâirea, prevenind oboseala ochilor și deteriorarea vederii. În plus, difuzoarele duale încorporate de 8Ω 1W oferă sunet stereo 3D, ceea ce face ca monitorul să fie potrivit nu doar pentru jocuri, ci și pentru redarea audio și video.
Inclus
- monitor portabil
cablu mini HDMI la HDMI
Cablu USB-C la USB-C x2
adaptor de alimentare
carcasă de protecție
manual de utilizare
| Producător | Uperfect |
|---|---|
| Model | M180J02 |
| Diagonala ecranului | 18" |
| Rată de reîmprospătare | 144 Hz |
| Timp de răspuns | 9 ms |
| Rezoluţie | 2560 x 1600 (QHD) |
| Raportul de aspect al afișajului | 16:10 |
| Unghiul de vizualizare | 178° |
| Tip de afișare | IPS |
| Raport de contrast | 1000:1 |
| Luminozitate | 300 cd/m² |
| Gamă de culori | 100% DCI-P3, |
| Gamă | 88% |
| Adâncimea culorii | 16,7 MB (8 biți) |
| Touch screen | nu |
| Baterie reîncărcabilă încorporată | nu |
| Senzor de gravitație | nu |
| HDR | Da |
| Sincronizare gratuită | Da |
| Material | aluminiu |
| Difuzoare încorporate | da, 2*8Ω 1W |
| Montabil pe VESA | da, 75*75mm@M4*4mm |
| Controale | nu |
| Suport de montare | nu |
| Putere nominală | 14 W |
| Dimensiuni | 400 × 260 × 11 mm |
| Greutate | 1,23 kg |
| Interfață | x2 USB-C (audio și video), mini HDMI (audio și video), AUX de 3,5 mm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Monitor portabil Uperfect UGame K118, IPS, 18 inch, QHD, 144Hz, Negru








