Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Monitor portabil Uperfect UPi B7, IPS, 10.1 inch, WXGA, 60Hz, Negru Cod produs: UPE-140991
Vezi toate produsele din categoria Monitoare portabile
| Specificatii Tehnice | |
| Aspect imagine | 16:10 |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Diagonala | 10.1 inch |
| Format ecran | Wide |
| Gama | Home & Office |
| Porturi |
HDMI USB Type-C |
| Putere consumata | 8 W |
| Rata de refresh | 60 Hz |
| Rezolutie video | 1920 x 1200 |
| Tip produs | Monitor LED portabil |
Monitor portabil Uperfect UPi B7, IPS, 10.1 inch, WXGA, 60Hz, Negru
Monitor portabil Uperfect UPi B7 de 10,1" 1920x1200 60Hz
Uperfect UPi B7 este conceput special pentru Raspberry Pi 4, 4B și 5. Oferă o rezoluție de 1920x1200 și o sensibilitate tactilă în 10 puncte pentru o calitate excepțională a imaginii și o funcționare precisă. De asemenea, are un difuzor dual care garantează un sunet clar. În plus, se remarcă prin versatilitatea sa, având un suport reglabil pentru confort și productivitate. Monitorul este compatibil cu o gamă largă de dispozitive, fiind ideal pentru proiecte creative, utilizare zilnică și divertisment.
Ușor de instalat și de utilizat
Monitorul este extrem de ușor de instalat și de utilizat. Comparativ cu laptopurile, conectarea unui Raspberry Pi 4 la acest monitor este foarte ușoară și nu necesită cablare complicată. Tot ce aveți nevoie este o placă USB-C pentru alimentare și o placă HDMI pentru semnal. Pentru ecranul tactil se folosește un singur cablu USB. Monitorul este compatibil și cu alte dispozitive, cum ar fi computere, laptopuri și console de jocuri.
Funcționalitate și confort
Monitorul este echipat cu 4 orificii VESA (75x75mm), ceea ce permite montarea acestuia pe birou sau pe perete, oferind mai mult spațiu pentru alte dispozitive. Cu posibilitatea de a regla unghiul suportului de la 15° la 50°, monitorul asigură un confort sporit în timpul lucrului sau studiului. În plus, 2 ventilatoare încorporate au grijă de temperatura corectă a dispozitivului, ceea ce se traduce prin eficiență.
Diverse scenarii de utilizare
Atunci când este conectat la o cameră de monitorizare a locuinței, monitorul vă permite să urmăriți împrejurimile non-stop, oferind protecție și securitate 100% acasă. De asemenea, îl puteți utiliza în timp ce călătoriți cu mașina sub formă de navigație - puteți monta cu ușurință monitorul pe bord. Uperfect UPi B7 vă permite, de asemenea, să afișați informații despre progresul imprimării cu o imprimantă 3D, permițându-vă să urmăriți convenabil procesul fără a fi nevoie să utilizați un computer foarte des. Acest lucru îmbunătățește semnificativ productivitatea și confortul utilizatorului.
Set complet de accesorii
Monitorul vine cu toate cablurile necesare pentru o conectare ușoară la diverse dispozitive. Datorită designului său bine gândit și versatilității, monitorul este o alegere ideală pentru oricine apreciază ușurința în utilizare, calitatea ridicată a imaginii și versatilitatea în utilizare.
Inclus
- monitor portabil
Cablu USB-C la USB-C
Cablu HDMI la HDMI
Cablu USB-A la USB-C
adaptor de alimentare
cablu tactil x2
Placă USB-C
panou lateral x2
Placă HDMI x2
șurub x4
Placă micro USB
șurubelniță Phillips
manual de utilizare
| Producător | Uperfect |
|---|---|
| Model | UPi B7 |
| Rată de reîmprospătare | 60Hz |
| Timp de răspuns | 35 ms |
| Diagonala ecranului | 10,1" |
| Rezoluţie | 1920 × 1200 WXGA |
| Raportul de aspect al afișajului | 16:10 |
| Unghiul de vizualizare | 178° |
| Tip de afișare | IPS |
| Raport de contrast | 800:1 |
| Luminozitate | 370 cd/m² |
| Gamă de culori | 75% sRGB |
| Adâncimea culorii | 16,7 MB (8 biți) |
| Touch screen | da, 10 puncte |
| Baterie încorporată | nu |
| Senzor de gravitație | nu |
| HDR | nu |
| Sincronizare gratuită | nu |
| Material | ABS |
| Difuzoare încorporate | da, 2*8Ω 1W |
| Montabil pe VESA | da, 75*75mm@M3*6mm |
| Controale | nu |
| Suport de montare | Da |
| Putere nominală | 8 W |
| Dimensiuni | 245 × 160 × 41 mm |
| Greutate | 0,62 kg |
| Interfață | USB-C (audio și video), HDMI (audio și video), port de alimentare CC |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Monitor portabil Uperfect UPi B7, IPS, 10.1 inch, WXGA, 60Hz, Negru








