Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Monitor portabil Uperfect USetup E7, IPS, 15.6 inch, Full HD, 60Hz, Negru Cod produs: UPE-140992
Vezi toate produsele din categoria Monitoare portabile
| Specificatii Tehnice | |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Diagonala | 15.6 inch |
| Format ecran | Wide |
| Gama | Home & Office |
| Porturi |
HDMI USB Type-C |
| Putere consumata | 10 W |
| Rata de refresh | 60 Hz |
| Rezolutie video | 1920 x 1080 |
| Tip produs | Monitor LED portabil |
Monitor portabil Uperfect USetup E7, IPS, 15.6 inch, Full HD, 60Hz, Negru
Monitor portabil Uperfect USetup E7 15.6" 1920x1080 60Hz
Monitorul Uperfect USetup E7 vă va permite să efectuați sarcini, să vă jucați jocuri sau să vizionați filme în mod confortabil. Ecranul tactil oferă o experiență confortabilă pentru utilizator, iar rezoluția de 1920x1080p se traduce printr-o calitate ridicată a imaginii. Mai mult, veți conecta ecranul la o varietate de dispozitive, iar difuzoarele încorporate oferă un sunet clar. În plus, monitorul oferă o funcție de reducere a luminii albastre pentru a vă proteja eficient ochii.
Calitate a imaginii de neegalat
Monitorul este echipat cu un ecran tactil cu 10 puncte pentru o utilizare confortabilă. Îl veți utiliza cu succes atunci când editați documente, desenați sau jucați jocuri. Cu o luminozitate de 250 cd/m², ecranul oferă culori extrem de vii, indiferent de condițiile ambientale. Raportul de contrast ridicat de 800:1 vă permite să vedeți mai multe detalii în părțile întunecate și luminoase ale imaginii, ceea ce îmbogățește și mai mult experiența vizuală.
Protecția ochilor și confortul utilizatorului
Monitorul folosește tehnologie de filtrare a luminii albastre, care protejează eficient ochii în timpul utilizării prelungite. De asemenea, nu trebuie să vă faceți griji cu privire la pâlpâirea imaginii. Drept urmare, USetup E7 garantează o imagine excepțional de fluidă, atât în timpul jocurilor, cât și în timpul lucrului prelungit, eliminând disconfortul ocular.
Conectivitate versatilă
Monitorul dispune de un port USB-C și un port mini HDMI pentru acces facil la dispozitivele compatibile. În plus, portul USB-C OTG permite conectarea directă a unei tastaturi sau a unui mouse. Difuzoarele duale încorporate, cu impedanță de 8Ω și putere de 1W, oferă un sunet de înaltă calitate, în timp ce ieșirea jack de 3,5 mm vă permite să conectați o sursă audio externă.
Design rafinat
În plus, monitorul dispune de o ramă îngustă a ecranului, de doar 5 mm, ceea ce sporește și mai mult confortul utilizatorului. În plus, nu ocupă mult spațiu pe birou - îl puteți împacheta cu ușurință într-un rucsac și lua cu dumneavoastră în călătorii. Cu suportul încorporat, monitorul oferă o funcționalitate excelentă, astfel încât se potrivește cu ușurință în orice mediu de lucru.
Inclus
- monitor portabil
- cablu mini HDMI la HDMI
- Cablu USB-C la USB-C x2
- Cablu USB-A la USB-C
- adaptor de alimentare
- caz
- manual de utilizare
| Producător | Uperfect |
|---|---|
| Model | Configurare E7 |
| Rată de reîmprospătare | 60 Hz |
| Timp de răspuns | 16 ms |
| Diagonala ecranului | 15,6" |
| Rezoluţie | 1920 × 1080 (FHD) |
| Raportul de aspect al afișajului | 16:9 |
| Unghiul de vizualizare | 178° |
| Tip de afișare | IPS |
| Raport de contrast | 800:1 |
| Luminozitate | 250 cd/m² |
| Gamă de culori | 72% sRGB |
| Adâncimea culorii | 262K (6 biți) |
| Touch screen | Da |
| Baterie încorporată | nu |
| Senzor de gravitație | nu |
| HDR | nu |
| Sincronizare gratuită | nu |
| Material | metal + plastic |
| Difuzoare încorporate | da, 2*8Ω 1W |
| Montabil pe VESA | nu |
| Controale | nu |
| Suport de montare | nu |
| Putere nominală | 10 W |
| Dimensiuni | 357 × 228 × 10 mm |
| Greutate | 0,7 kg |
| Interfață | x2 USB-C (audio și video), mini HDMI (audio și video), AUX de 3,5 mm, USB-C OTG (pentru conectarea tastaturii sau mouse-ului) |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Monitor portabil Uperfect USetup E7, IPS, 15.6 inch, Full HD, 60Hz, Negru








