Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Monitor portabil Uperfect UStation Delta Max, IPS, 18.5 inch, Full HD, 100Hz, Negru Cod produs: UPE-140994
Vezi toate produsele din categoria Monitoare portabile
| Specificatii Tehnice | |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Diagonala | 18.5 inch |
| Format ecran | Wide |
| Gama | Home & Office |
| Porturi |
HDMI USB Type-C |
| Putere consumata | 18 W |
| Rata de refresh | 100 Hz |
| Rezolutie video | 1920 x 1080 |
| Tip produs | Monitor LED portabil |
Monitor portabil Uperfect UStation Delta Max, IPS, 18.5 inch, Full HD, 100Hz, Negru
Monitor portabil Uperfect UStation Delta Max de 18,5" 1920x1080 100Hz
Duceți-vă productivitatea la nivelul următor cu Uperfect Delta Max. Monitorul portabil este soluția perfectă pentru cei care caută o calitate înaltă a imaginii într-un format portabil. Cu două ecrane de 18,5" și rezoluție Full HD (1920 x 1080), oferă o experiență vizuală excepțională și vă mărește eficient spațiul de lucru. Cu o rată de reîmprospătare de 100 Hz și un timp de răspuns de 16 ms, este ideal atât pentru muncă, cât și pentru divertisment. Ecranele duale pot fi utilizate împreună sau pot funcționa independent pentru a crește productivitatea.

Calitate uimitoare a imaginii
Uperfect Delta Max este echipat cu 2 ecrane IPS, care garantează unghiuri de vizualizare largi de până la 178° și culori vii datorită acoperirii 100% a gamei sRGB. Raportul de contrast de 1000:1 și luminozitatea de 300 cd/m² fac imaginea clară și precisă, indiferent de condițiile de iluminare. Tehnologia HDR îmbunătățește și mai mult calitatea imaginii cu negru mai profund și alb mai strălucitor, iar rezoluția de 1080p face ca Delta Max să fie potrivit pentru sarcini de editare video sau foto.

Design ergonomic
Monitorul Delta Max folosește ecrane duale verticale. Posibilitatea de a regla unghiul ambelor ecrane vă permite să le personalizați poziția. În funcție de sarcina de îndeplinit, puteți extinde ecranul pentru a vă mări spațiul de lucru sau îl puteți plia în jumătate pentru a partaja conținutul întâlnirilor cu colegii sau clienții de pe ambele părți.

Compatibilitate largă
Cu interfețe Type-C și mini HDMI, puteți conecta cu ușurință ecranele la hardware-ul dorit, fără a instala drivere. Ambele ecrane pot fi conectate și la 2 dispozitive separate. Delta Max este compatibil cu laptopuri, PC-uri, tablete, smartphone-uri, console de jocuri. Funcționează perfect cu sistemele de operare Windows, Mac, Chrome, iOS și Android.

Flexibilitate și montare
Monitorul Delta Max are patru orificii de 75 x 75 mm care permit montarea VESA. Acest lucru, la rândul său, permite instalarea acestuia pe birou sau pe perete, economisind spațiu și îmbunătățind utilizarea spațiului. În plus, suportul încorporat vă permite să reglați liber unghiul de înclinare, astfel încât să puteți ajusta poziția monitoarelor în funcție de nevoile dvs.

Capacități suplimentare
Delta Max dispune de difuzoare duale (8Ω 1W) care oferă sunet stereo pentru o experiență audio captivantă. Mai mult, tehnologia Ucare reduce emisiile de lumină albastră cu peste 80% și vă protejează ochii. În plus, designul special reduce efectul de pâlpâire, asigurând confort chiar și atunci când lucrați sau vă jucați pentru perioade lungi de timp.

Inclus
- monitor portabil
- Cablu USB-C la USB-C x2
- Cablu mini HDMI la HDMI x2
- adaptor de alimentare
- manual de utilizare
| Producător | Uperfect |
|---|---|
| Model | Delta Max |
| Diagonala ecranului | 18,5" |
| Rată de reîmprospătare | 100 Hz |
| Timp de răspuns | 16 ms |
| Rezoluţie | 1920 x 1080 (FHD) |
| Raportul de aspect al afișajului | 16:9 |
| Unghiul de vizualizare | 178° |
| Tip de afișare | IPS |
| Raport de contrast | 1000:1 |
| Luminozitate | 300 cd/m² |
| Gamă de culori | 100% sRGB |
| Adâncimea culorii | 16,7 MB (8 biți) |
| Touch screen | nu |
| Baterie reîncărcabilă încorporată | nu |
| Senzor de gravitație | nu |
| HDR | Da |
| Sincronizare gratuită | nu |
| Material | aluminiu |
| Difuzoare încorporate | da, 2*8Ω 1W |
| Montabil pe VESA | da, 75*75mm@M4*4mm |
| Controale | nu |
| Suport de montare | Da |
| Putere nominală | 18 W |
| Dimensiuni | 425 × 260 × 20 mm |
| Greutate | 2,36 kg |
| Interfață | x2 USB-C (audio și video), x2 mini HDMI (audio și video), USB-C (alimentare) |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Monitor portabil Uperfect UStation Delta Max, IPS, 18.5 inch, Full HD, 100Hz, Negru








