Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Monitor portabil Uperfect USteam E6 Pro, IPS, 18.5 inch, Full HD, 120Hz, Negru Cod produs: UPE-140995
Vezi toate produsele din categoria Monitoare portabile
| Specificatii Tehnice | |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Diagonala | 18.5 inch |
| Format ecran | Wide |
| Gama | Home & Office |
| Porturi |
HDMI USB Type-C |
| Putere consumata | 14 W |
| Rata de refresh | 120 Hz |
| Rezolutie video | 1920 x 1080 |
| Tip produs | Monitor LED portabil |
Monitor portabil Uperfect USteam E6 Pro, IPS, 18.5 inch, Full HD, 120Hz, Negru
Monitor portabil Uperfect USteam E6 Pro 18.5" 1920x1080 120Hz
Jocurile nu au fost niciodată atât de distractive. Monitorul Uperfect cu o rezoluție de 1920x1080 este proiectat special pentru iubitorii de jocuri de rol, shooter-e, jocuri de strategie, jocuri de curse etc. În plus, ecranul tactil îmbunătățește experiența utilizatorului, în timp ce tehnologia HDR permite afișarea de culori realiste și profunde. Monitorul combină tehnologii de vârf pentru a oferi o calitate a imaginii extraordinară și interactivitate care va satisface nevoile chiar și ale celor mai exigenți gameri.

Neteditate și calitate a imaginii fără egal
Rata de refresh de 120 Hz oferă imagini fluide, esențiale pentru scenele dinamice din jocuri. Fiecare mișcare a personajului și animație sunt afișate fără întârziere, permițându-ți să te cufunzi complet în joc. La rândul său, rezoluția de 1920x1080 garantează imagini clare și detaliate, ceea ce este esențial pentru o plăcere totală a jocului.

Întotdeauna o imagine constantă
Funcția FreeSync este o tehnologie de neprețuit pentru gameri care previne ruperea imaginii și asigură continuitatea ecranului în fiecare secundă. Aceasta sincronizează eficient rata de refresh a monitorului cu placa grafică, eliminând stuttering-ul și ruperea imaginii. Acest lucru face ca fiecare joc să fie mai realist și captivant, iar tu poți să te bucuri de mișcări fluide fără întreruperi.

Control tactil
Cu ecranul său tactil de 10 puncte, monitorul UPERFECT oferă o precizie extremă și ușurință în utilizare. Ecranul este ideal pentru jocuri de puzzle și strategie, iar controlul tactil intuitiv face utilizarea mai naturală și confortabilă. Așadar, nu trebuie să îl conectezi la un mouse. Acest lucru face ca monitorul să fie potrivit nu doar pentru divertisment, ci și pentru alte sarcini.

Montaj VESA și ajustabilitate
Monitorul UPERFECT este echipat cu 4 găuri pentru un suport VESA (75x75mm), astfel încât să-l poți plasa unde dorești, ceea ce crește flexibilitatea utilizării sale. Această soluție economisește spațiu pe birou, ceea ce este deosebit de important în spații mici. La rândul său, suportul încorporat susține stabil monitorul pe orice suprafață netedă, permițându-ți să ajustezi liber unghiul de vizionare.

Compatibil cu o varietate de dispozitive
Monitorul este extrem de versatil și compatibil cu o gamă largă de dispozitive. Poate fi conectat cu ușurință la console precum PS4, PS5, Switch și Xbox, permițându-ți să te bucuri de jocurile tale preferate pe un ecran mare, de înaltă calitate. De asemenea, poți împerechea Uperfect USteam E6 Pro prin Bluetooth cu căști, mouse sau tastatură.

Perfecționat în fiecare detaliu
Boxele stereo duale de 2 wați încorporate oferă un sunet stereo captivant. Poți conecta de asemenea un difuzor extern prin intrarea audio de 3.5mm pentru o experiență sonoră și mai bună. În plus, tehnologia Ucare reduce emisiile de lumină albastră cu mai mult de 80%, ceea ce este esențial pentru protejarea vederii tale. Și nu trebuie să-ți faci griji cu privire la imaginile care pâlpâie - folosește USteam E6 Pro cât dorești fără disconfort sau oboseală.

Inclus
- monitor portabil
- cablul mini HDMI la HDMI
- cabluri USB-C la USB-C x2
- adaptor de alimentare
- manual utilizator
| Producător | Uperfect |
|---|---|
| Model | USteam E6 Pro |
| Rată de refresh | 120 Hz |
| Timp de răspuns | 16 ms |
| Diagonală ecran | 18.5" |
| Rezoluție | 1920 x 1080 (FHD) |
| Raport aspect ecran | 16:9 |
| Unghi de vizionare | 178° |
| Tip display | IPS |
| Raport de contrast | 1000:1 |
| Brighness | 300 cd/m² |
| Gamut de culori | 100% sRGB |
| Adâncimea culorii | 16.7M(8bit) |
| Ecran tactil | da |
| Baterie încorporată | nu |
| Senzor de gravitate | nu |
| HDR | da |
| FreeSync | da |
| Material | aluminiu |
| Boxe încorporate | da, 2*8Ω 1W |
| Montabil Vesa | da, 75*75mm@M4*4mm |
| Controls | nu |
| Montaj suport | da |
| Putere nominală | 14 W |
| Dimensiuni | 252 × 425 × 12 mm |
| Greutate | 1.09 kg |
| Interfață | x2 USB-C (audio și video), mini HDMI (audio și video), 3.5mm audio |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Monitor portabil Uperfect USteam E6 Pro, IPS, 18.5 inch, Full HD, 120Hz, Negru








