Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Obiectiv Macro Wide Angle Freewell compatibil cu FUJI X100VI/X100V, 62mm, Negru Cod produs: FRE-148142
Vezi toate produsele din categoria Alte accesorii video
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Fuji |
| Compatibilitate |
Fuji X100V Fuji X100VI |
| Culori disponibile | Negru |
| Greutate | 174 g |
| Material |
Aliaj de aluminiu Sticla |
| Tip | Componente externe |
| Tip produs | Obiectiv |
Obiectiv Macro Wide Angle Freewell compatibil cu FUJI X100VI/X100V, 62mm, Negru
Freewell 2-in-1 Macro Wide-Angle Lens este un accesoriu versatil conceput special pentru camerele Fuji X100VI și X100V. Acesta combină un obiectiv cu unghi larg și unul macro, permițându-vă atât să fotografiați peisaje extinse, cât și să realizați prim-planuri pline de detalii de la o distanță mică. În funcție de nevoile dvs., puteți utiliza doar obiectivul macro sau puteți suprapune peste acesta o secțiune wide-angle suplimentară pentru fotografii și mai ample.
Calitate a imaginii fără compromisuri
Designul optic avansat al obiectivului minimizează distorsiunile și aberațiile cromatice pentru imagini clare și precise în orice condiții. Acesta oferă o mărire de 0,75x în modul unghi larg și o mărire de 2x în modul macro pentru cadre extrem de detaliate și atractive din punct de vedere vizual.
Ușor, compact și pregătit pentru acțiune
Obiectivul cântărește doar 155 de grame, ceea ce îl face ușor și ideal pentru fotografii de călătorie și în aer liber. Este inclus un inel de montare pentru atașarea rapidă și sigură la aparat. Un filet suplimentar de 62 mm vă permite să utilizați filtre fără probleme, făcând din acest obiectiv un accesoriu și mai funcțional pentru artiștii creativi.
Inclus
- Obiectiv cu unghi larg 2 în 1
- inel de montare
- parasolar spate pentru obiectiv
- parasolar față pentru obiectiv
- cârpă de curățare
- geantă pentru obiectiv
| Producător | Freewell |
|---|---|
| Model | FW-FU-XMWA-B |
| Material | Aliaj de aluminiu, sticlă optică |
| Distanța minimă de focalizare a obiectivului cu unghi larg | 65 mm |
| Distanța minimă de focalizare a obiectivului macro | 40 mm |
| Greutate | 174 g |
| Filet frontal | 49 mm |
| Filet spate | 62 mm |
| Compatibilitate | FUJI X100VI/X100V |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Obiectiv Macro Wide Angle Freewell compatibil cu FUJI X100VI/X100V, 62mm, Negru








