Statie de incarcare 2 in 1 Ugreen W528, Compatibila MagSafe, Wireless Charging, 20W, USB-C, Alb Cod produs: UGR-181355
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Amperaj | 3 A |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Wireless Charging; Compatibila MagSafe; Putere: 20W; |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Alb |
| Design | Design modern |
| Interfata iesire | USB-C |
| Material | Policarbonat |
| Putere |
20 W 5 W 7.5 W |
| Tip |
Incarcator wireless Statie incarcare |
| Tip produs |
Incarcator wireless casti Incarcator wireless telefon Statie de incarcare |
Statie de incarcare 2 in 1 Ugreen W528, Compatibila MagSafe, Wireless Charging, 20W, USB-C, Alb
Ugreen W528 este un încărcător wireless 2 în 1 care combină eficiența cu funcționalitatea. Creat pentru utilizatorii de iPhone și AirPods, oferă încărcare simultană pentru două dispozitive, garantând confort maxim și economie de timp. Dimensiunea compactă face ca încărcătorul să fie perfect atât pentru biroul de acasă, cât și pentru călătorii.
Eficiență la cel mai înalt nivel
Ugreen W528 oferă o putere maximă de 20 W, distribuind-o optim între dispozitive. iPhone-ul este încărcat cu o putere de 7,5 W, în timp ce căștile wireless cu o putere de 5 W, asigurând o reîncărcare rapidă și stabilă a energiei. Indiferent dacă trebuie să încarci dispozitivele în pauza de la muncă sau în timpul relaxării acasă, W528 garantează o eficiență de neegalat în orice situație.
Stabilitate magnetică
Încărcătorul este echipat cu magneți N52H care garantează o fixare sigură a telefonului în timpul încărcării, indiferent de orientarea sa – verticală sau orizontală. Construcția stabilă și solidă elimină riscul de alunecare accidentală, iar compatibilitatea suplimentară cu husele de telefon îl face și mai versatil.
Pentru siguranță
Datorită funcției de detectare a obiectelor străine (FOD), Ugreen W528 are grijă de siguranța ta în timpul încărcării. Sistemul recunoaște automat obiectele incompatibile, cum ar fi cheile sau monedele, protejând atât încărcătorul, cât și dispozitivele tale de posibile deteriorări. Poți fi sigur că Ugreen W528 este fiabilitate în cea mai pură formă!
Inclus în pachet:
- Încărcător wireless
- Cablu USB-C la USB-C cu o lungime de 1 m
| Producător | Ugreen |
|---|---|
| Model | W528 |
| Culoare | Alb |
| Curent de intrare | 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A |
| Putere maximă de încărcare | 20W |
| Port de încărcare | USB-C |
| Material | PC |
| Dimensiuni | aproximativ 66 x 116 x 24 mm |
| Compatibilitate | iPhone seria 16/15/14, AirPods Pro/Max, AirPods 3/2, Xiaomi Air 2s, Galaxy Buds și alte căști wireless |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Statie de incarcare 2 in 1 Ugreen W528, Compatibila MagSafe, Wireless Charging, 20W, USB-C, Alb






