Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Tableta Xiaomi Pad 6, Procesor Qualcomm Snapdragon 870, 6GB RAM, 128GB, 11 inch, 13MP, Wi-Fi, Bluetooth, Android, Gold Cod produs: XIA-161392
Vezi toate produsele din categoria Tablete
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Xiaomi |
| Capacitate baterie | 8840 mAh |
| Capacitate stocare | 128 GB |
| Conectivitate | Fara SIM |
| Continut pachet |
Tableta Cablu de date |
| Culori disponibile | Gold |
| Diagonala display | 11 inch |
| Greutate | 490 g |
| Inaltime | 254 mm |
| Latime | 165.2 mm |
| Material |
Aluminiu Sticla |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Model | Xiaomi Pad 6 |
| Numar nuclee | 8 |
| Porturi | USB Type-C |
| Rezolutie camera | 13 MP |
| Rezolutie video | 2880 x 1800 |
| Sistem de operare | Android 13 |
| Tip SIM | Nu |
| Tip slot memorie | Nu |
Tableta Xiaomi Pad 6, Procesor Qualcomm Snapdragon 870, 6GB RAM, 128GB, 11 inch, 13MP, Wi-Fi, Bluetooth, Android, Gold
Display cu culori surprinse în cele mai fine detalii
Display ultra-HD de 11 inci 2.8K cu 309PPI și rată de refresh adaptivă în 7 pași de 144 Hz. Display-ul vizual impresionant evidențiază chiar și cele mai mici detalii, ajutând la exprimarea viziunilor artistice.
Du-ți creativitatea la nivelul următor
XIAOMI PAD 6 dispune de un display ultra-HD de 11 inci 2.8K cu 309 PPI, asigurându-se că fiecare detaliu este clar și vizibil. Ecranul suportă rate de refresh adaptiv în șapte pași, până la 144 Hz, asigurând imagini fluide atât în jocuri, cât și în vizionarea video. Acest lucru face ca ecranul să fie un instrument inspirator pentru dezvoltarea creativității și captează atenția fiecărui spectator.
Reducerea luminii albastre hardware, pentru sănătatea ochilor tăi
Display-ul are un mod special de protecție oculară cu niveluri de lumină albastră scăzute certificate TÜV. Dimming-ul DC pe întreaga gamă protejează ochii și permite utilizarea confortabilă a dispozitivului pentru perioade lungi.
Teatru acasă la îndemână
Tableta este echipată cu patru difuzoare ultra-lineare care produc sunet spatial Dolby Atmos®. Acest lucru asigură că sunetul învăluie utilizatorul, creând senzația de a fi în centrul acțiunii. Combinată cu tehnologia de imagistică Dolby Vision®, care oferă culori mai bogate și adâncime, utilizatorii pot savura experiențe cinematografice.
Performanță neegalată
Inima XIAOMI PAD 6 este procesorul de vârf Snapdragon® 870, asigurând performanțe ridicate pentru multitasking și comutare fluidă între aplicații. Susținut de memorie LPDDR5 și stocare UFS 3.1, tableta este perfectă pentru jocuri avansate și editare video 4K, oferind performanțe ridicate în timp ce menține eficiența energetică.
Baterie de lungă durată și încărcare rapidă
Cu o capacitate a bateriei de 8840 mAh, XIAOMI PAD 6 oferă utilizare de lungă durată - până la 26.9 zile în modul standby, 65 de ore de redare muzicală, 23 de ore de citit sau 16 ore de vizionare video. Când bateria se epuizează, încărcarea rapidă de 33W permite o încărcare completă în aproximativ 99 de minute, făcându-l un companion ideal pentru călătorii lungi.
Mod rapid de ecran împărțit
Modul rapid de ecran împărțit cu capacitate de multitasking face ca sarcinile tale zilnice să fie mai convenabile și eficiente. Capacitatea de a partaja texte, imagini și fișiere între aplicații în modul multitasking ajută la îmbunătățirea productivității în munca de birou de zi cu zi.
Perfect pentru conferințe video
Cameră frontală de 8 MP în XIAOMI PAD 6 dispune de centrul inteligent al portretului, asigurându-se că utilizatorul este întotdeauna în centrul atenției. Dacă mai multe persoane se alătură conversației, câmpul de vedere al camerei se ajustează automat. Funcția de iluminare asigură o calitate excelentă a imaginii, iar cele patru microfoane direcționale cu recepție audio de 60° în modul de o singură persoană și 360° în modul de mai multe persoane garantează un sunet clar în timpul întâlnirilor.
Specificații tehnice |
|
| Tip display | LCD |
| Dimensiune ecran | 11" |
| Rezoluție display | 2880 × 1800 px |
| Tehnologie refresh | Adaptive Sync |
| Rată de refresh display | 144Hz, 30 Hz |
| Procesor | Qualcomm® Snapdragon™ 870, octa-core |
| Viteză de ceas procesor | 1x 3.2 + 3x 2.42 + 4x 1.8 GHz |
| Memorie încorporată | 256 GB |
| Dimensiune RAM | 8 GB |
| Capacitate baterie | 8840 mAh |
| Tip baterie | Lithium-polymer |
| Versiune sistem de operare | Android 13 |
| Conectivitate | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2 |
| Porturi | Port USB |
| Tehnologie ecran | IPS |
| Placă grafică | Adreno 650 |
| Cameră principală | 13 MP |
| Apertura camerei principale | ƒ/2.2 (13 MP) |
| Cameră frontală | 8 MP |
| Apertura camerei frontale | ƒ/2.2, 1.12µm |
| Funcții cameră | Panorama
Mod HDR |
| Rezoluție înregistrare video | 1080p@30fps, 1080p@60fps, 4K@30fps, 720p@30fps |
| Senzori | Accelerometru
Senzor de lumină Senzor Hall Giroscop |
| Difuzoare | Da |
| Microfon | Da |
| Tip port USB | USB Type-C |
| Încărcare rapidă | Quick Charge 4.0, Wired 33 W, 1C Încărcare rapidă, Power Delivery 3.0, Quick Charge 2.0, Quick Charge 3.0 |
| Înălțime | 25.395 cm |
| Lățime | 16.518 cm |
| Grosime | 0.651 cm |
| Greutate | 490 g |
| Certificări | TÜV Rheinland Low Blue Light |
| Culoare | Auriu |
| Pachetul include | Xiaomi Pad 6 11"
Manual de utilizare Cablu USB-C Încărcător |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Tableta Xiaomi Pad 6, Procesor Qualcomm Snapdragon 870, 6GB RAM, 128GB, 11 inch, 13MP, Wi-Fi, Bluetooth, Android, Gold








