Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Telefon mobil Xiaomi Redmi 13, 128GB, 6GB, 6.79 inch, 5030mAh, Ocean Blue Cod produs: XIA-161410
Vezi toate produsele din categoria Telefoane mobile
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Xiaomi |
| Capacitate baterie | 5030 mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate |
Bluetooth GPS Wi-Fi |
| Continut pachet |
Telefon Cablu de date |
| Culori disponibile | Albastru |
| Dimensiune ecran | 6.79 inch |
| Dimensiuni | 76.28 x 8.3 x 168.6 mm |
| Greutate | 205 g |
| Incarcator inclus | Da |
| Memorie interna | 128 GB |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Model | Xiaomi Redmi 13 |
| Numar camere | 2 |
| Numar nuclee | 8 |
| Porturi | USB Type C |
| Rezolutie camera | 108 Mpx |
| RO-ALERT | N/A |
| SAR (W/kg) | Nespecificat |
| Sistem de operare | Android 14 |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tehnologie |
2G 3G 4G |
| Tip produs | Telefon mobil |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Tip telefon | Smartphone |
Telefon mobil Xiaomi Redmi 13, 128GB, 6GB, 6.79 inch, 5030mAh, Ocean Blue
Redmi 13 cu o cameră super-clară de 108MP
Cameră revoluționară de 108MP, zoom fără pierderi 3x și un senzor mare de 1/1.67" pentru fotografii nocturne clare. Camera frontală de 13MP cu lumină inelară îmbunătățește selfie-urile, iar filtrele filmCamera te vor uimi cu posibilitățile lor.
Rată de reîmprospătare fluidă de 90Hz
Ecranul excelent de 6.79 inch oferă o experiență ridicată datorită ratei de reîmprospătare rapidă de 90Hz AdaptiveSync, asigurând confort în timpul vizionării videoclipurilor, navigării pe rețelele sociale sau jucării celor mai noi jocuri.
MediaTek Helio G91-Ultra
Redmi 13 este alimentat de noul, puternic procesor MediaTek Helio G91-Ultra, care a fost, de asemenea, optimizat pentru a minimiza scăderile de performanță în timp. Seria Redmi 13 asigură o performanță fluidă certificată direct din cutie, continuu timp de cel puțin 36 de luni.
Încărcare rapidă personalizată de până la 33W
Redmi 13 dispune de Xiaomi Smart Charging Engine, care ajustează puterea de încărcare în funcție de sursa de alimentare, optimizând performanța și sănătatea bateriei.
Mai mult decât un bliț
Te-ai săturat să ratezi apeluri importante? Cu notificările Flash, blițul Redmi 13 se activează pentru a te notifica în mod silențios despre apelurile primite și alarme.
*Setările notificărilor Flash pot fi controlate în Setări. Bliț doar când ecranul este oprit. Această funcție va fi disponibilă printr-o actualizare OTA.
Protecție oculară certificată TÜV Rheinland
Ecran LCD de înaltă calitate cu reglare DC, care îți protejează ochii și reduce oboseala oculară. Trei certificări TÜV Rheinland: Circadian Friendly, Low Blue Light și Flicker Free, asigură confort pentru utilizare pe tot parcursul zilei.
Până la 16 GB RAM cu extindere de memorie
Cu funcția de extindere a memoriei, Redmi 13 își poate crește capacitățile adăugând RAM suplimentară pentru a gestiona mai multe aplicații simultan. Versiunea cu 8GB RAM poate fi extinsă la 16GB utilizând memoria ROM dacă este disponibil spațiu suficient.
Culori excepționale
Midnight Black: profund și misterios ca cerul nopții plin de stele. Pearl Pink: delicat și transparent, ca perlele strălucitoare în apă. Ocean Blue: calm și revigorant, ca briza răcoroasă a oceanului.
Specificații tehnice |
|
| Tip ecran | DotDisplay |
| Diagonală ecran | 6.79" |
| Rezoluție ecran | 2460 x 1080 px |
| Rată de reîmprospătare ecran | 90 Hz |
| Procesor | MediaTek Helio G91-Ultra, 8 nuclee |
| Cip grafic | Mali G52 MC2 |
| Caracteristici | Deblocare facială AI
Accelerometru Senzor de lumină Senzor de proximitate Scaner de amprente Busolă electronică |
| Cameră spate | 108 MP + 2 MP |
| Diafragmă cameră spate | ƒ/2.4 (2 MP) (macro)
ƒ/1.75, 1/1.67", 1.92μm, 9-în-1 Super Pixel, 6P (108 MP) |
| Funcții cameră spate | Fotografie Time-lapse
HDR Mod Portret Mod Noapte Mod 108MP |
| Cameră frontală | 13 MP |
| Diafragmă cameră frontală | ƒ/2.45 |
| Funcții cameră frontală | Fotografie Time-lapse
Mod Cinematic HDR Mod Portret |
| Rezoluție înregistrare video | 1080p@30fps
720p@30fps |
| Navigație | BeiDou
Galileo GLONASS GPS |
| Conectivitate | NFC
Wi-Fi 2.4 GHz Wi-Fi 5 GHz Bluetooth 5.4 |
| Dual SIM | nano SIM + nano SIM / micro SD |
| Capacitate baterie | 5030 mAh |
| Încărcare rapidă | Cu fir 33 W |
| Sistem de operare | Xiaomi HyperOS |
| Porturi | Mufă căști 3.5mm
USB-C |
| Înălțime | 168.6 mm |
| Lățime | 76.28 mm |
| Grosime | 8.3 mm |
| Greutate | 205 g |
| Clasă de protecție | IP53 |
| Certificări | TÜV Rheinland Low Blue Light
Eye Care Display TÜV Rheinland Circadian Friendly TÜV Rheinland Flicker Free |
| Informații suplimentare | RAM LPDDR4X
Extensibil cu carduri microSD de până la 1TB Stocare eMMC 5.1 |
| Culoare | Ocean Blue |
| Pachetul include | Husă de protecție
Instrument de extragere a tăviței SIM Cablu USB Type-C Informații despre garanție Ghid de pornire rapidă Redmi 13 |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Telefon mobil Xiaomi Redmi 13, 128GB, 6GB, 6.79 inch, 5030mAh, Ocean Blue








