Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Telefon mobil Xiaomi Redmi A3, 64GB, 3GB RAM, 6.71 inch, 5000 mAh, Verde Cod produs: XIA-161413
Vezi toate produsele din categoria Telefoane mobile
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Xiaomi |
| Capacitate baterie | 5000 mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate |
Bluetooth GPS NFC Wi-Fi |
| Continut pachet | Telefon |
| Culori disponibile | Verde |
| Dimensiune ecran | 6.71 inch |
| Dimensiuni | 168.3 x 76.3 x 8.3 mm |
| Greutate | 193 g |
| Incarcator inclus | Da |
| Memorie interna | 64 GB |
| Memorie RAM | 3 GB |
| Model | Xiaomi Redmi A3 |
| Numar camere | 2 |
| Numar nuclee | 8 |
| Porturi | USB Type C |
| Rezolutie camera | 8 MP |
| RO-ALERT | N/A |
| SAR (W/kg) | Nespecificat |
| Sistem de operare | Android 14 |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tehnologie |
2G 3G 4G |
| Tip produs | Telefon mobil |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Tip telefon | Smartphone |
Telefon mobil Xiaomi Redmi A3, 64GB, 3GB RAM, 6.71 inch, 5000 mAh, Verde
"Xiaomi Redmi A3
Un smartphone care combină un design sofisticat cu un afișaj impresionant de 90 Hz. În plus, bateria generoasă de 5000 mAh, camera duală AI și memoria extensibilă până la 1 TB fac din acest model o combinație excelentă de eleganță și funcționalitate.
"
Design modern

Captează fiecare latură a lumii taleInsula rotundă a camerei, plasată central, sporește perfect armonia și adaugă eleganță, prezentând un stil magnific și minimalist. Camera mare combină diversitatea și dinamismul, făcând-o și mai rafinată. Capacul din sticlă adaugă frumusețe și eleganță. Delicat la atingere, cu o textură neobișnuită care nu se murdărește de amprente. Designul ultra-subțire, combinat cu un cadru plat curat, dă o impresie unică și elegantă.
Ecran Dot Drop de 6,71 inch

Ecran HD+ de 6,71 inch cu funcție de reglare a luminozității DC pentru o mai bună protecție a ochilor. Ecranul excepțional de mare oferă un câmp vizual mai larg, astfel încât te vei cufunda imediat în vizionarea filmelor sau jocurilor.

Captează fiecare latură a lumii taleCapacitatea maximă de 128 GB nu este totul - o poți extinde la 1 TB cu un card de memorie suplimentar (nu este inclus). Stochează cu ușurință filmele și fotografiile tale preferate.
Date tehnice | |
| Procesor | MediaTek Helio G36 (4 × Cortex A53 până la 2.2 GHz, 4 × Cortex A53 până la 1.8 GHz) |
| Ecran | 6,71"Rată de reîmprospătare 90Hz |
| Rezoluție ecran | 1650 x 720 pixeli |
| Memorie internă | 64 GB |
| Memorie RAM | 3 GB |
| Suport card Micro SD | până la 512 GB |
| Număr sloturi SIM | Dual SIM |
| Dimensiune card SIM | Nano-SIM |
| Sistem | Android 14 |
| Conectivitate | 802.11 a/b/g/n/acWi-Fi 5,Wi-Fi 2.4 GHz,Bluetooth 5.3,Wi-Fi 5 GHz. |
| Senzori | AccelerometruSenzor de lumină,senzor de proximitate,cititor de amprente,busolă digitală,scaner facial. |
| Baterie | 5000 mAh |
| Conectori | USB-CIeșire căști 3.5 mm |
| Camere foto | 8 MP + lentilă auxiliarăƒ/2.0 (8 MP), 5MPf/2,2 |
| Dimensiuni | 76,3mm x 168,3mm x 8,32 mm |
| Culoare | Verde |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Telefon mobil Xiaomi Redmi A3, 64GB, 3GB RAM, 6.71 inch, 5000 mAh, Verde








