Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Umbrela pliabila Lexon Mini Hook, Lungime 50cm, Diametru 122cm, Portocaliu Cod produs: LEX-175875
Vezi toate produsele din categoria Umbrele
| Specificatii Tehnice | |
| Altele | Protectie solara |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Portocaliu |
| Diametru | 122 cm |
| Greutate | - g |
| Lungime (deschisa) | 50 cm |
| Lungime (inchisa) | 51 cm |
| Pentru | Unisex |
| Stil | Umbrele mini |
| Tip | Pliabila |
| Tip pliere | Manual |
Umbrela pliabila Lexon Mini Hook, Lungime 50cm, Diametru 122cm, Portocaliu
Protecție elegantă și compactă împotriva ploii
Mini Hook este o umbrelă elegantă, proiectată de Theo Williams. Fabricată din materiale durabile, cum ar fi ABS, aluminiu și poliester, nu doar că oferă protecție împotriva ploii și soarelui, ci adaugă și eleganță ținutei tale. Datorită dimensiunii sale compacte, o poți plia și transporta cu ușurință, iar funcția de deschidere automată o face convenabilă și rapidă de deschis. În plus, carabiniera integrată de pe mâner îți permite să agăți umbrela într-un loc convenabil pentru tine. Când este deschisă, oferă o zonă mare de acoperire cu un diametru de 122 cm. Este o soluție ideală pentru zilele ploioase și însorite în grădină, la plajă sau în timpul plimbărilor.
Specificații |
|
| Producător | Lexon |
| Designer | Theo Williams |
| Culoare | Portocalie |
| Material | ABS, aluminiu, poliester |
| Dimensiuni (Pliante) | Diametru: 5 cm
Înălțime: 51 cm |
| Dimensiuni (Deschise) | Diametru: 122 cm
Înălțime: 50 cm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Umbrela pliabila Lexon Mini Hook, Lungime 50cm, Diametru 122cm, Portocaliu







