Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Unealta multifunctionala Nextool Flagship Pro 19in1, Silver Cod produs: NEX-148915
Vezi toate produsele din categoria Accesorii camping
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Continut pachet | Unealta multifunctionala |
| Culori disponibile | Argintiu |
| Functii |
Multifunctional Usor de transportat si depozitat Set |
| Greutate | 245 g |
| Material | Otel |
| Numar bucati / set | 19 |
| Tip lucrare | Hobby |
| Tip produs | Set scule |
| Utilizat pentru | Uz general |
Unealta multifunctionala Nextool Flagship Pro 19in1, Silver
Mergeți des cu cortul? Aveți nevoie atunci de o unealtă de încredere? Tocmai ați găsit-o! Multitool de la Nextool este o unealtă versatilă care va fi la fel de utilă acasă, în grădină și în timpul călătoriilor de supraviețuire. Îl puteți folosi în mai mult de 19 moduri, iar materialul din care este fabricat garantează durabilitate și fiabilitate. De asemenea, kitul vine cu o husă de depozitare din nailon și 2 lame înlocuibile.
Mai puternică și mai durabilă
Unealta multifuncțională Nextool Flagship Pro este o unealtă multifuncțională care va funcționa bine pentru reparații acasă și în grădină, precum și în timpul supraviețuirii. Este fabricat din oțel 30Cr13, ceea ce îl face și mai puternic și mai durabil. În plus, este la îndemână și ușor de folosit, astfel încât va fi confortabil de utilizat și veți putea deschide pachete, tăia fructe sau atinge hârtia fără cea mai mică problemă.
Convenabil de utilizat
Nextool nu este doar foarte durabil și util în activitățile de zi cu zi, ci este și foarte confortabil de utilizat. Corpul său este mai mare, astfel încât se potrivește mai confortabil în mână, iar funcțiile sale sunt mai versatile, ceea ce îl face potrivit și pentru călătoriile de supraviețuire. În plus, îl puteți deschide și închide convenabil cu o singură mână sau cu o singură mișcare. Nu trebuie să vă faceți griji cu privire la faptul că cuțitul dvs. devine plictisitor, deoarece are capacitatea de a înlocui lama.
Chiar mai multe posibilități
Unealta multifuncțională Nextool Flagship Pro este formată din 4 părți principale - un cuțit, un ferăstrău, o foarfecă și o pilă, dar o puteți utiliza în mai mult de 19 moduri, astfel încât această unealtă nu vă va dezamăgi în nicio situație. În plus, este echipat și cu un clește cu arc cu revenire automată, care afectează o utilizare și mai convenabilă a uneltei.
Siguranță
Nextool nu este doar o mulțime de posibilități, ci și o garanție a siguranței. Acesta este fabricat tocmai din oțel de calitate excelentă, ceea ce face ca instrumentul să fie mai puternic și mai durabil. În plus, cele 4 instrumente principale, sunt echipate cu o blocare de siguranță, astfel încât să obțineți o garanție că cuțitul de buzunar nu se va deschide în momentul cel mai puțin oportun și veți evita rănirea.
Inclus
- multitool
- husă din nailon
- 2 lame interschimbabile
| Producător | Nextool |
|---|---|
| Model | NE20232 |
| Material | Oțel 30Cr13 |
| Greutate | 245±5g |
| Dimensiuni după pliere | 110 × 40 × 21,5 mm |
| Număr de funcții | +19 |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Unealta multifunctionala Nextool Flagship Pro 19in1, Silver







