Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Unealta multifunctionala Nextool NE20153 12in1, Negru Cod produs: NEX-148916
Vezi toate produsele din categoria Accesorii camping
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Continut pachet | Unealta multifunctionala |
| Culori disponibile | Negru |
| Functii |
Multifunctional Usor de transportat si depozitat Set |
| Greutate | 130 g |
| Material | Otel |
| Numar bucati / set | 12 |
| Tip lucrare | Hobby |
| Tip produs | Set scule |
| Utilizat pentru | Uz general |
Unealta multifunctionala Nextool NE20153 12in1, Negru
Faceți cunoștință cu Nextool NE20153, un cuțit multifuncțional care vă va satisface toate nevoile. Echipat cu 12 unelte cheie, cum ar fi un cuțit, foarfece, șurubelnițe Phillips și cu cap plat, țepușă, suliță pentru ață, deschizător de conserve și sticle, fișier, spărgător de sticlă, metru și clemă de curea, acest multitool este o adevărată cutie de unelte într-o formă compactă. Fabricat din materiale durabile 420J1 și 420J2 și acoperit cu un strat rezistent, acesta oferă nu numai funcționalitate, ci și stil.
Fiți pregătit pentru orice
Nextool NE20153 este un accesoriu esențial pentru orice geantă, rucsac, trusă de scule și pentru transportul zilnic în buzunar. Datorită designului său ușor (doar 129 g ± 5 g), nu veți simți nicio greutate suplimentară și veți fi întotdeauna pregătit pentru neprevăzut. Fie că vă aflați în sălbăticie sau în oraș, acest cuțit vă poate salva de probleme. Ascundeți-l în buzunar sau în mașină și nu fiți surprins de circumstanțe neprevăzute!
| Producător | NexTool |
|---|---|
| Model | NE20153 |
| Dimensiuni | 110,8 × 24,5 × 19 mm (închis) |
| Material principal | 420J1, 420J2 |
| Greutate | 129g ± 5g |
| Suprafață | Acoperire neagră, lucioasă |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Unealta multifunctionala Nextool NE20153 12in1, Negru







