Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Ventilator de racire PC darkFlash C7 3 in 1, 41.5 CFM, 22.7dB, Alb Cod produs: DAR-140805
Vezi toate produsele din categoria Ventilatoare PC
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Alb |
| Dimensiuni | 120 x 120 x 25 mm |
| Flux de aer (CFM) | 41.5 |
| Nivel zgomot (dB) | 22.7 |
| Tip produs | Ventilator PC |
Ventilator de racire PC darkFlash C7 3 in 1, 41.5 CFM, 22.7dB, Alb
Ventilator pentru computer Darkflash C7 3in1 (alb)
Setul de ventilatoare Darkflash C7 3-in-1 este soluția perfectă pentru toți cei care apreciază nu numai performanța, ci și aspectul elegant al computerului lor. Datorită tehnologiei avansate de răcire, acestea reduc eficient temperatura componentelor, ceea ce se traduce prin creșterea duratei de viață a acestora și funcționarea stabilă, chiar și în timpul sarcinilor solicitante. În plus, retroiluminarea LED izbitoare vă permite să îi personalizați complet aspectul. Combinat cu funcționarea silențioasă și comenzile intuitive, Darkflash C7 este o alegere ideală atât pentru gameri, cât și pentru persoanele care își folosesc PC-ul pentru muncă sau divertisment.
O varietate de moduri de funcționare și performanță optimă
Ventilatoarele Darkflash C7 sunt proiectate ținând cont de diferitele nevoi ale utilizatorilor, astfel că oferă 6 moduri de funcționare. Puteți seta iluminarea LED completă la 1100 RPM, care funcționează bine pentru sarcini intensive, cum ar fi jocurile. Pentru aplicații mai puțin solicitante, există moduri cu o viteză mai mică de 700 RPM pentru o funcționare silențioasă și stabilă. De asemenea, puteți opri complet iluminarea de fundal, menținând în același timp componentele la temperatura potrivită.
Funcționare fiabilă
Ventilatoarele Darkflash C7 utilizează un rulment hidraulic de înaltă calitate, care garantează o funcționare lină și stabilă. Datorită frecării minime, rulmenții funcționează aproape silențios, ceea ce face ventilatoarele ideale pentru computerele utilizate în birourile de acasă sau în spații în care liniștea și confortul sunt importante.
Flux de aer eficient datorită designului cu 9 lamele
Designul unic al ventilatoarelor Darkflash C7 include 9 lamele proiectate cu precizie care generează un flux de aer puternic și stabil. Un astfel de design permite disiparea eficientă a căldurii, rezultând o performanță și o siguranță mai bună a PC-ului.
Ușurință de instalare și versatilitate de utilizare
Instalarea ventilatoarelor Darkflash C7 este extrem de simplă și intuitivă. Kitul este compatibil cu majoritatea carcaselor standard de calculator, ceea ce înseamnă că îl puteți instala cu ușurință, indiferent de nivelul dvs. de construcție a calculatorului. Designul bine gândit al ventilatoarelor și hardware-ul de montare inclus înseamnă că totul poate fi instalat rapid și eficient, fără a fi nevoie de unelte suplimentare.
Inclus
- ventilator x3
- șurub x12
- manual de utilizare
| Producător | Darkflash |
|---|---|
| Model | C7 |
| Culoare | alb |
| Dimensiune | 120 mm |
| Conector | 4 pini |
| Viteza de rotație | 1100 ± 10% RPM |
| Nivel maxim de zgomot | 22,7 dbA |
| Flux de aer | 41,5 CFM |
| Curent | 280 mA + 20% (ventilator + lumina de fundal LED) |
| Durată de viață | 40 000 h |
| Tipul rulmentului | hidro rulment |
| Iluminare | LED |
| Număr de ventilatoare incluse | 3 |
| Dimensiuni | 120 x 120 x 25 mm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Ventilator de racire PC darkFlash C7 3 in 1, 41.5 CFM, 22.7dB, Alb







