Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Ventilator de racire PC darkFlash GR30, 55 CFM, 25.6dB, Negru Cod produs: DAR-140802
Vezi toate produsele din categoria Ventilatoare PC
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Dimensiuni | 120 x 120 x 30 mm |
| Flux de aer (CFM) | 55 |
| Nivel zgomot (dB) | 25.6 |
| Tip produs | Ventilator PC |
Ventilator de racire PC darkFlash GR30, 55 CFM, 25.6dB, Negru
Ventilator de răcire Darkflash GR30 (negru)
Ventilatorul de răcire DarkFlash GR30 combină eficiența, efectele impresionante de iluminare ARGB și funcționarea silențioasă. O alegere excelentă atât pentru carcasele de jocuri, cât și pentru computerele concepute pentru o funcționare eficientă. Cu dimensiuni de 120 × 120 × 30 mm, GR30 se potrivește perfect în majoritatea carcaselor de calculator.
Rulment hidraulic fiabil
Ventilatorul darkFlash GR30 utilizează un rulment hidrostatic care are un coeficient de frecare redus, asigurând o funcționare silențioasă și prelungind durata de viață a dispozitivului la un număr impresionant de 40.000 de ore. Astfel, vă puteți bucura de funcționarea stabilă și fiabilă a PC-ului dvs. pentru mulți ani de acum înainte.
Fascinante efecte ARGB
DarkFlash GR30 oferă iluminare ARGB adresabilă care vă permite să vă sincronizați cu sisteme populare precum ASUS Aura Sync, MSI Mystic Light, Gigabyte RGB Fusion și ASRock Polychrome RGB. Iluminarea generează până la 16,8 milioane de culori și până la 20 de efecte de iluminare diferite, creând un efect vizual de neuitat care adaugă o notă unică oricărei configurații.
Funcționare silențioasă și performanță ridicată
Ventilatorul atinge o viteză de 600-1600 RPM cu un nivel maxim de zgomot de numai 25,6 dBA, asigurând o funcționare silențioasă chiar și în condiții intense. Cu un flux de aer ridicat de 55 CFM și o presiune statică de 2,6 mm H²O, GR30 răcește eficient componentele, chiar și pe cele mai solicitante.
Design avansat al paletelor
Ventilatorul GR30 este echipat cu șapte lamele cu design aerodinamic care maximizează fluxul de aer și minimizează turbulențele. Mai mult, are opt tampoane de cauciuc care amortizează vibrațiile, reduc rezonanța, reduc zgomotul și asigură o funcționare mai silențioasă, protejând în același timp carcasa de vibrațiile nedorite. Este ideal pentru gameri și entuziaști care au nevoie de răcire eficientă în orice situație.
Opțiuni versatile de conectare
DarkFlash GR30 suportă atât conectori PWM cu 4 pini, cât și conectori ARGB de 5V, permițându-vă să controlați cu precizie viteza ventilatorului și să sincronizați efectele de iluminare cu alte componente. Extensiile sunt de asemenea incluse pentru o instalare ușoară în carcase mai mari.
| Producător | Darkflash |
|---|---|
| Model | GR30 |
| Dimensiuni | Lungime: 120 mm; Lățime: 120 mm; Înălțime: 30 mm |
| Viteza de rotație | 600-1600 ±10% RPM |
| Flux de aer | 55 CFM |
| Presiune statică | 2,6 mm H²O |
| Nivel de zgomot | ≤ 25,6 dBA |
| Curent | 0,16 A (ventilator de 12V), 0,25 A (LED de 5V) |
| Tipul rulmentului | Rulment hidro |
| Timp de funcționare (MTTF) | 40.000 de ore |
| Conectori | 4 pini PWM 5V ARGB |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Ventilator de racire PC darkFlash GR30, 55 CFM, 25.6dB, Negru







