Ventilator portabil AWEI F36, 15W, 2200 mAh, 5 viteze, USB-C, Alb Cod produs: AWE-159225
Vezi toate produsele din categoria Ventilatoare
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Alb |
| Dimensiuni | 0 x 0 x 0 - 0 mm |
| Material | ABS |
| Tip | Portabil |
| Tip produs | Ventilator |
| Trepte de viteza | 5 |
| Utilizare |
Exterior Interior |
Ventilator portabil AWEI F36, 15W, 2200 mAh, 5 viteze, USB-C, Alb
Mini Ventilator AWEI F36 2200mAh
Experimentează zilele călduroase cu AWEI F36
Mini ventilator AWEI F36 este combinația perfectă între eleganță, funcționalitate și comoditate. Cu un design ușor și compact, este ideal pentru utilizarea la birou, în timpul călătoriilor sau în timpul activităților de recreere în aer liber. Designul său modern asigură o utilizare confortabilă, iar dimensiunea sa mică permite o stocare ușoară într-o geantă sau rucsac.
Datorită motorului fără perii, ventilatorul funcționează excepțional de silenzios, oferind răcire plăcută fără zgomot – chiar și la cele mai mari viteze.
Putere, Durată lungă a bateriei și Încărcare rapidă
Poți ajusta cu ușurință viteza ventilatorului, astfel încât să poți personaliza intensitatea răcirii în funcție de nevoile tale.
Bateria mare de 2200 mAh asigură o durată lungă de funcționare – până la 8 ore la cea mai mică viteză.
Portul modern USB-C oferă o încărcare rapidă și convenabilă, care durează aproximativ 3 ore.
În plus, ecranul încorporat afișează constant nivelul de încărcare al bateriei, astfel încât să știi întotdeauna când este timpul să reîncarci.
Ventilatorul are o bază anti-alunecare care asigură o plasare stabilă, chiar și pe suprafețe alunecoase.
AWEI F36 este o alegere excelentă, oferind confort și răcorire în zilele călduroase.
Date tehnice |
|
| Marcă | Awei |
| Tip | Mini Ventilator AWEI F36 2200mAh |
| Putere de ieșire | 5 W/ 7.5 W / 10 W / 15 W |
| Tensiune de intrare | DC 5 V/1 A , 3.8 W |
| Material | ABS |
| Model | F36 |
| Timp de funcționare (în funcție de viteza ventilatorului) | până la 8 h / 4.5 h / 3 h / 2 h / 1.5 h |
| Timp de încărcare | aprox. 3 h |
| Dimensiuni | 160 x 58 x 55.5 mm |
| Pondere | 142 g |
| Capacitate baterie | 2200 mAh |
| Inclus | Ventilator, cablu USB-C 30 cm |
| Culoare | Alb |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Ventilator portabil AWEI F36, 15W, 2200 mAh, 5 viteze, USB-C, Alb






