Volan Racing PXN-V9 Gen2 cu pedale si schimbator de viteze pentru jucatorii pasionati de jocurile cu curse, PC / PS3 / PS4 / XBOX ONE / XBOX Series S&X / Nintendo Switch, Negru Cod produs: PXN-151219
Vezi toate produsele din categoria Alte gadgeturi copii
| Livrare in easybox | |
| Livrare prin curier: | |
| Ridicare personală: |
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Windows 7/8/10 / PC / PS3 / PS4 / XBOX ONE / XBOX Series S&X / Nintendo Switch |
| Conectivitate | Cu fir |
| Culori disponibile | Negru |
| Interfata iesire | USB |
| Platforma |
PC PS3 PS4 XBOX ONE XBOX Series S XBOX Series X Nintendo Switch |
| Tehnologie | Cu fir |
| Tip baterie | La retea |
| Tip produs | Volan gaming |
Volan Racing PXN-V9 Gen2 cu pedale si schimbator de viteze pentru jucatorii pasionati de jocurile cu curse, PC / PS3 / PS4 / XBOX ONE / XBOX Series S&X / Nintendo Switch, Negru
PXN V9 Gen2 este alegerea perfectă pentru pasionații de simulări de curse și jocuri auto. Fie că vă întreceți pe o pistă sau conduceți un camion, volanul vă va oferi emoții unice și control deplin asupra vehiculului dvs. datorită tehnologiilor sale inovatoare și calității superioare a construcției. Dispozitivul este compatibil cu mai multe platforme, cum ar fi PC, PS3, PS4, XBOX ONE, XBOX SERIES S&X și SWITCH.
Precizie și realism
Volanul PXN-V9Gen2 dispune de un codificator magnetic pe 16 biți care oferă o precizie și o stabilitate excepționale, permițând înregistrarea exactă în timp real a mișcărilor. Cu două motoare de vibrație încorporate, dispozitivul oferă o scenă de vibrație adaptivă care se ajustează la schimbările din joc, sporind realismul simulării și estompând granița dintre lumea virtuală și realitate.
Caracteristici avansate și personalizare
Jucați așa cum vă place să jucați. Volanul PXN-V9Gen2 oferă butoane personalizabile. Există, de asemenea, o aplicație dedicată care vă permite să reglați parametrii, astfel încât să puteți ajusta cu ușurință performanța hardware-ului în funcție de preferințele dvs. Funcția Cyber Style RGB Lighting Effect oferă un aspect unic și vă informează cu privire la schimbările de viteză cu o bară de lumină RGB pe ambele părți ale volanului.
Confort în timpul jocului
Plasarea ergonomică a butoanelor și acoperirea moale din cauciuc TPE a volanului asigură confortul în timpul utilizării prelungite. PXN V9 Gen2 este perfect pentru curse pe pistă, raliu și drift. Comutarea fizică a unghiului de direcție între 270° și 900° vă permite să personalizați dispozitivul pentru diferite tipuri de jocuri.
Simțiți-vă ca în spatele volanului real
Transmisia manuală 6+R simulează senzația realistă a schimbării vitezelor în vehicule reale, în timp ce funcția de frână de mână și capacitățile de schimbare a vitezelor înalte/joase adaugă realism și emoție experienței tale de joc. Pedalele liniare cu senzor magnetic de înaltă sensibilitate înregistrează cu precizie presiunea, în timp ce tălpile pliabile texturate și designul antiderapant asigură o funcționare stabilă fără alunecare.
Inclus:
- Volan PXN V9 Gen2
- Pedale Hall
- Cutie de viteze 6+R
- Suporturi pentru volan x2
- Cablu USB-C la USB-A x2
- Micro-USB la cablu USB-A
- Manual de utilizare
| Producător | PXN |
|---|---|
| Model | V9 Gen2 |
| Conexiune | Cu fir |
| Curent de funcționare | 80mA în modul normal / <150mA în timpul vibrațiilor / <500mA în timpul ghidării |
| Dimensiuni | Volan: aprox. 280 x 341 x 295 mm / Pedale: aprox. 400 x 380,5 x 140 mm / Cutie de viteze: aprox. 105,5 x 179 x 171,5 mm |
| Greutate | Aproximativ 3280 g |
| Temperatura de funcționare | 10 - 40°C |
| Umiditate de funcționare | 20 până la 80% |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Volan Racing PXN-V9 Gen2 cu pedale si schimbator de viteze pentru jucatorii pasionati de jocurile cu curse, PC / PS3 / PS4 / XBOX ONE / XBOX Series S&X / Nintendo Switch, Negru








