Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Acumulator Gens Ace 60C 6S1P cu mufa EC5, 4000 mAh, Albastru Cod produs: GEN-147187
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare si acumulatori camere video sport
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate acumulator | 4000 mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Albastru |
| Model compatibil | Universal |
| Tensiune acumulator | 22.2 V |
| Tip acumulator | Li-Polymer |
| Tip produs | Acumulator |
| Utilizat pentru | Universal |
Acumulator Gens Ace 60C 6S1P cu mufa EC5, 4000 mAh, Albastru
Baterie Gens Ace 4000mAh 22.2V 60C 6S1P EC5
Baterii de o calitate de neegalat. Acestea oferă o putere excepțională, indiferent dacă utilizați drona mai mici pentru uz recreativ sau platforma grea pentru aplicații comerciale. Bateriile arată adesea asemănător din exterior - adevărata lor putere, însă, se află în interior.
Instrucțiuni de siguranță
Nu descărcați sub 3,0V per celulă.
Încărcați numai cu un încărcător bazat pe microprocesor în modul de încărcare a pachetului litiu-polimer.
Nu scurtcircuitați polii, nu perforați, nu expuneți la lumina directă a soarelui, depozitați departe de obiecte inflamabile, eliminați în containere special pregătite.
| Tensiune | 22.2V |
|---|---|
| Capacitate | 4000 mAh |
| Număr de celule | 6 |
| Tipul conectorului | EC5 |
| Tip balancer | JST-XHR |
| Curent de descărcare (continuu) | 60C / 240A |
| Curent de descărcare (vârf) | 120C / 480A |
| Lungime | 164 mm |
| Lățime | 46 mm |
| Înălțime | 43 mm |
| Greutate | 689 g |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Acumulator Gens Ace 60C 6S1P cu mufa EC5, 4000 mAh, Albastru







