Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Acumulator Lipo Gens Ace cu mufa XT90, 5000 mAh, Negru Cod produs: GEN-148414
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare si acumulatori camere video sport
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate acumulator | 5000 mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Model compatibil | Universal |
| Tensiune acumulator | 14.8 V |
| Tip acumulator | Li-Polymer |
| Tip produs | Acumulator |
| Utilizat pentru | Universal |
Acumulator Lipo Gens Ace cu mufa XT90, 5000 mAh, Negru
Baterie Lipo Gens ace G-Tech 5000mAh 14.8V 4S1P 60C cu conector XT90 Plug-Bashing Series.
Bateria Gens ace G-Tech cu conector XT90 Plug-Bashing Series este o sursă de energie de înaltă performanță, concepută special pentru modelele RC, în special pentru mașinile la scara 1:8, și este ideală pentru utilizarea în modelele ARRMA 1:8, cum ar fi Typhoon, Kraton, Nero, Senton și Outcast. Cu o capacitate de 5000mAh și o tensiune de 14,8V, acesta oferă o sursă de alimentare stabilă și de lungă durată, ceea ce este crucial în timpul utilizării intense în medii dificile. O rată ridicată de descărcare de 60C asigură o putere adecvată pentru viteze mari și un răspuns eficient al controlului. Conectorul XT90 garantează o conexiune sigură și fiabilă, iar rata de încărcare recomandată de 1-3C permite recuperarea rapidă la putere maximă.
| Producător | Gens Ace |
|---|---|
| Model | GEA504S60X9GT |
| Tip produs | Baterie Lipo (seria Bashing) |
| Capacitate | 5000mAh |
| Tensiune | 14.8 V |
| Indicator de descărcare | 60C |
| Greutate | 439 g |
| Dimensiuni | 137x43x34mm |
| Conector de descărcare | XT90 |
| Viteza de încărcare recomandată | 1-3C |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Acumulator Lipo Gens Ace cu mufa XT90, 5000 mAh, Negru







