Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Acumulator Lipo Gens Ace cu mufa XT90, 5800 mAh, Albastru Cod produs: GEN-147302
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare si acumulatori camere video sport
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate acumulator | 5800 mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Albastru |
| Model compatibil | Universal |
| Tensiune acumulator | 18.5 V |
| Tip acumulator | Li-Polymer |
| Tip produs | Acumulator |
| Utilizat pentru | Universal |
Acumulator Lipo Gens Ace cu mufa XT90, 5800 mAh, Albastru
Baterie Lipo Gens Ace 5800mAh 60C 18.5V 5S1P cu conector XT90
Acumulatorul Gens Ace cu conector XT90 oferă o sursă de energie de încredere, ideală pentru utilizarea în elicoptere de clasă 700 și modele de zbor cu planorul. Cu o capacitate de 5800 mAh, acesta oferă o rată de descărcare și o densitate energetică ridicate. Rata de descărcare de 60C permite o funcționare lină și stabilă. Datorită conectorului XT90, conexiunea este întotdeauna fiabilă.
| Producător | Gens Ace |
|---|---|
| Cod producător | GEA58005S60X9 |
| Capacitate | 5800 mAh |
| Tensiune | 18.5V/5S |
| Rata de descărcare | 60C |
| Greutate | 669 g |
| Dimensiuni | 163 x 45 x 43 mm |
| Lungimea cablului | 65 mm (dispozitiv de echilibrare), 150 mm (conector de ieșire) |
| Tip conector balansator | JST-XH |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Acumulator Lipo Gens Ace cu mufa XT90, 5800 mAh, Albastru







