Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Cablu pentru incarcare si transfer date Rocoren, Fast Charging, 2x USB-C, 100W, 1m, Negru Cod produs: ROC-143001
Vezi toate produsele din categoria USB Type-C
| Specificatii Tehnice | |
| Amperaj | 5 A |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori | USB-C |
| Culori disponibile | Negru |
| Lungime | 1 m |
| Putere | 100 W |
| Tip conector 1 | USB-C |
| Tip conector 2 | USB-C |
| Tip produs |
Cablu date Cablu incarcare laptop |
| Viteza de transfer | 480 Mbps |
Cablu pentru incarcare si transfer date Rocoren, Fast Charging, 2x USB-C, 100W, 1m, Negru
Cablu de încărcare rapidă Rocoren USB-C către USB-C Simples Series 100W, 1m (negru).
Cablul Rocoren Simples Series este o soluție fiabilă pentru cei care apreciază viteza, fiabilitatea și performanța. Cu o putere de încărcare impresionantă de până la 100 de wați și un curent de 5A, acesta garantează încărcarea instantanee și eficientă a dispozitivelor echipate cu USB-C. Cu viteze de transfer de date de până la 480 Mbps, puteți transfera, de asemenea, fișiere rapid. Un cip inteligent ajustează automat parametrii de încărcare la dispozitivul conectat, asigurând o viteză optimă de încărcare și siguranță maximă pentru dispozitivele dvs.
| Producător | Rocoren |
|---|---|
| Model | RCCXTT1-JY01 |
| Putere de încărcare | 100 W |
| Curent | 5A |
| Viteza de transfer a datelor | 480 Mbps |
| Lungime | 1 m |
| Material | TPE |
| Culoare | Negru |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Cablu pentru incarcare si transfer date Rocoren, Fast Charging, 2x USB-C, 100W, 1m, Negru







