Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Cablu pentru incarcare si transfer de date AWEI CL-111T, USB-C la USB-C, 60W, 480 Mbps, 1m, Negru Cod produs: AWE-162275
Vezi toate produsele din categoria USB Type-C
| Specificatii Tehnice | |
| Amperaj | 0 A |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori | USB-C |
| Culori disponibile | Negru |
| Lungime | 1 m |
| Putere | 60 W |
| Tip conector 1 | USB-C |
| Tip conector 2 | USB-C |
| Tip produs | Cablu date |
| Viteza de transfer | 480 Mbps |
Cablu pentru incarcare si transfer de date AWEI CL-111T, USB-C la USB-C, 60W, 480 Mbps, 1m, Negru
Cablu împletit AWEI CL-111T este o soluție inovatoare pentru dispozitive echipate cu un port USB-C. Acest cablu versatil permite încărcarea rapidă și transferul rapid de date, făcându-l o adăugare ideală la majoritatea încărcătoarelor de rețea disponibile pe piață.
Cablu este fabricat din materiale de înaltă calitate, asigurând o performanță de lungă durată. Miezul său este compus din fire de cupru cu o împletitură din aluminiu, asigurând o viteză maximă de încărcare. Stratul exterior durabil din nylon împletit adaugă flexibilitate și rezistență la daune mecanice, asigurând o utilizare fără probleme.
Cu o putere maximă de până la 60W și suport pentru tehnologii de Încărcare Rapidă și Power Delivery, cablul AWEI CL-111T reduce timpul de încărcare al bateriei telefonului tău. Imaginează-ți că cu acest cablu poți încărca bateria Huawei P40 în mai puțin de două ore, iar bateria Mi 10 Pro are nevoie doar de 75 de minute pentru a ajunge la încărcare completă! În plus, suportă viteze rapide de transfer de date de până la 480 Mbps, permițând încărcarea simultană și transferul de date.*
*Transferul rapid de date și încărcarea necesită un adaptor de alimentare compatibil.
Specificații Tehnice |
|
| Tip Conector | USB-C - USB-C |
| Material | Nylon |
| lungime | 1m |
| Încărcare Rapidă | Da |
| Porturi de Intrare | USB-C |
| Porturi de Iesire | USB-C |
| Putere | 60W (max) |
| Viteză Maximă de Transfer de Date | 480 Mbps (max) |
| Culoare | Negru |
| Compatibilitate | Dispozitive echipate cu un port USB-C |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Cablu pentru incarcare si transfer de date AWEI CL-111T, USB-C la USB-C, 60W, 480 Mbps, 1m, Negru







