Cablu pentru incarcare si transfer de date AWEI CL-975, USB-A la USB-C / Lightning / MicroUSB, 100W, 5A, 480Mbps, 1.2m, Negru Cod produs: AWE-162281
Vezi toate produsele din categoria Micro-USB
| Specificatii Tehnice | |
| Amperaj | 5 A |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori |
Lightning Micro USB USB USB-C |
| Culori disponibile | Negru |
| Lungime | 1.2 m |
| Putere | 100 W |
| Tip conector 1 | USB |
| Tip conector 2 |
Lightning Micro USB USB-C |
| Tip produs | Cablu date |
| Viteza de transfer | 480 Mbps |
Cablu pentru incarcare si transfer de date AWEI CL-975, USB-A la USB-C / Lightning / MicroUSB, 100W, 5A, 480Mbps, 1.2m, Negru
Cablul Awei CL-975 3-în-1 este o soluție versatilă și practică pentru cei care au nevoie de un singur cablu pentru a încărca diverse dispozitive. Echipat cu trei conectori diferiți, permite încărcarea mai multor dispozitive simultan. Cablul împletit Awei CL-975 asigură durabilitate și rezistență la utilizarea zilnică, iar lungimea sa oferă confort în timpul încărcării.
Acest cablu de înaltă calitate este conceput pentru încărcare rapidă și sincronizare eficientă a datelor. Cu o viteză standard de transmisie de 480Mb/s, este ideal pentru utilizarea zilnică atât acasă, cât și la birou. Sigur și fiabil, asigură o conexiune stabilă cu dispozitivele, oferind în același timp un transfer rapid de fișiere și încărcarea bateriei.
Specificații tehnice |
|
| Brand | AWEI |
| Model | CL-975 |
| Port de intrare | USB |
| Lungime | 120 cm |
| Conector Type-C | Max. 100W (20V, 5A) |
| Conector lightning | Max. 10W (5V, 1.86A) |
| Eficiență încărcare wireless | ≥ 72% |
| Culoare | Negru |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Cablu pentru incarcare si transfer de date AWEI CL-975, USB-A la USB-C / Lightning / MicroUSB, 100W, 5A, 480Mbps, 1.2m, Negru







