Cablu pentru incarcare si transfer de date ENERGEA Flow, USB-C la USB-C, 240W, 5A, 480Mbps, 1.5m, Verde Cod produs: ENE-166000
Vezi toate produsele din categoria USB Type-C
| Livrare in easybox | |
| Livrare prin curier: | |
| Ridicare personală: |
| Specificatii Tehnice | |
| Amperaj | 5 A |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori | USB-C |
| Culori disponibile | Verde |
| Lungime | 1.5 m |
| Putere | 240 W |
| Tip conector 1 | USB-C |
| Tip conector 2 | USB-C |
| Tip produs | Cablu date |
| Viteza de transfer | 480 Mbps |
Cablu pentru incarcare si transfer de date ENERGEA Flow, USB-C la USB-C, 240W, 5A, 480Mbps, 1.5m, Verde
Cunoașteți Flow - un produs de înaltă calitate din portofoliul brandului de accesorii GSM-Energea, recunoscut și apreciat pentru produsele sale de înaltă calitate în lume. Acest cablu modern are un design îmbunătățit care a fost supus unor teste riguroase în laborator pentru rezistența la tensiune și îndoire, ceea ce îl face mai durabil decât alte cabluri de încărcare.
Cablu Flow este disponibil în mai multe culori clasice, ceea ce înseamnă că utilizatorul va găsi cu siguranță cea care se potrivește cel mai bine preferințelor sale.
Execuție excelentă
Precizia incredibilă a execuției este caracteristică colecției Flow - asigură utilizarea pe termen lung și fiabilitate. Cablu a fost fabricat folosind conductori de cupru de cea mai înaltă calitate acoperiți cu un strat subțire de folie de aluminiu, ceea ce a permis maximizarea vitezei de încărcare și transfer de date, menținând în același timp diametrul extern ultra-subțire al cablului. Strat superior al cablului este acoperit cu un strat textil derivat din cânepă, care este întărit cu tehnologia NanoWeave, făcându-l de șase ori mai rezistent la daune.
Vârful cu conector USB-C este acoperit cu un strat special de rodiu, care îi crește durabilitatea împotriva uzurii. Vârful acoperit cu rodiu este mai durabil decât un vârf tipic acoperit cu aur, garantează o conductivitate electrică mai mare și este rezistent la oxidare.
Un cablu - multe protocoale de încărcare rapidă diferite
Cablu Flow este compatibil cu o varietate de tehnologii de încărcare rapidă, făcându-l compatibil cu multe mărci diferite care produc echipamente GSM. Ai un Huawei P60, iPhone 15 sau poate un Oppo Reno 10? Nu trebuie să-ți faci griji cu privire la timpii lungi de încărcare, doar conectează cablul la un încărcător rapid care suportă protocoalele de încărcare rapidă, iar dispozitivul tău va începe să se încarce la cea mai mare viteză posibilă fără a-ți face griji că vei deteriora bateria! Puterea maximă de 240W și 5A îți va permite să încarci nu doar telefoane, ci și alte dispozitive precum tablete sau laptopuri. Un cablu - multe posibilități.
Sistem de Management MagLink
Întreaga serie de cabluri Flow este echipată cu o curea cu un buton magnetic încorporat care îți permite să păstrezi cablul în perfectă ordine. Poți monta cu ușurință cureaua pe orice suprafață plană, astfel încât cablul va fi întotdeauna acolo unde ai nevoie de el. În plus, cureaua îți permite să-l organizezi rapid și ușor - uită de cablurile încurcate și nervii inutili când le desfaci!
Date Tehnice |
|
| Tip conector | USB-C - USB-C |
| Material | Nylon |
| lungime | 1,5m |
| Încărcare rapidă | Da |
| Viteza de transfer de date | 480Mbps |
| Putere de ieșire | 5A |
| Putere maximă | 240W |
| Culoare | Verde |
| Compatibilitate | Dispozitive echipate cu un port USB-C |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Cablu pentru incarcare si transfer de date ENERGEA Flow, USB-C la USB-C, 240W, 5A, 480Mbps, 1.5m, Verde






