Casti audio AWEI AT6, Bluetooth 5.4, Driverere 40 mm, Autonomie 18h, Bej Cod produs: AWE-162344
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Bluetooth 5.4 |
| Culori disponibile | Bej |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 18 h |
| Timp de incarcare | 4 h |
| Tip produs | Over the ear |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
Casti audio AWEI AT6, Bluetooth 5.4, Driverere 40 mm, Autonomie 18h, Bej
Căștile Awei AT6 pentru utilizatori exigenți. Reducerea pasivă a zgomotului -25 dB, sunet surround 360° și stereo captivant. Confortabil de purtat ≈ 18 ore de redare Hi-Fi stereo. Dinamice de 40 mm și diafragme vibrante restabilesc sunetul Hi-Fi și fără pierderi, îngerește. Driverii mari oferă calitate autentică și originală a sunetului. Diafragmele vibrante din polimer PET oferă bas puternic, iar câmpul sonor vast oferă experiențe spațiale imersive. Bas profund, rezoluție HD și distorsiune redusă fac muzica pop mai emoțională și muzica rock mai spectaculoasă.
Specificații Tehnice |
|
| Marcă | Awei |
| Model | AT6 |
| Rază | 12m |
| Timp de Redare | 18 ore |
| Timp de Încărcare | 4 ore |
| Surse | Micro-SD/Aux/Bluetooth |
| Port de Încărcare | USB-C |
| Dimensiune | 200mm x 170mm x 80mm |
| Greutate | 175.7 g |
| Culoare | Bej |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti audio AWEI AT6, Bluetooth 5.4, Driverere 40 mm, Autonomie 18h, Bej







