Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti audio bluetooth Baseus D02 Pro, Bluetooth 5.3, 450 mAh, Driver 40mm, Negru Cod produs: BAS-163203
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Negru |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 40 h |
| Timp de incarcare | 1.5 h |
| Tip produs | Over the ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casti audio bluetooth Baseus D02 Pro, Bluetooth 5.3, 450 mAh, Driver 40mm, Negru
Căștile de la Baseus te vor surprinde cu un bass clar și un sunet stereo 3D. Modelul NGTD010301 este echipat cu drivere de 40mm care redau sunetul într-un mod clar și precis. Mai mult, ele se conectează la echipamente compatibile prin Bluetooth 5.3, permițându-ți să le asociezi simultan cu două dispozitive. Funcția de anulare a zgomotului elimină sunetele ambientale, astfel încât să asculți doar ceea ce dorești.

Bluetooth 5.3
Cipurile wireless V5.3 garantează un sunet de înaltă calitate și o conexiune stabilă de până la 10m, astfel încât să nu fie nevoie să porți telefonul mereu cu tine. În plus, NGTD010301 asigură o latență redusă și sincronizează audio-ul cu video-ul fără a provoca interferențe.

Ascultă cât vrei
Bateria încorporată de litiu-ion de 450 mAh duce la un consum redus de energie. Timpul de funcționare pe o singură încărcare este de 40 de ore, echivalent cu ascultarea muzicii timp de o săptămână, 5 ore pe zi. Și asta nu e tot! Dacă bateria se descarcă, pur și simplu conectează cablul audio de 3.5mm și poți continua să asculți melodiile tale preferate.

Conectează două dispozitive simultan
Tehnologia de conexiune inteligentă îți permite să conectezi două dispozitive la căști în același timp. Astfel, poți răspunde rapid la apelurile care vin, de exemplu, în timp ce asculți muzică, fără operațiuni complicate.

Durabile
Căștile sunt fabricate din materiale ABS și PC, fiind extrem de durabile. Banda de susținere a fost consolidată cu oțel inoxidabil, astfel încât să fie durabilă și să nu se deformeze după utilizare îndelungată.

Confortabile
Căștile sunt complet reglabile, astfel încât fiecare le poate potrivi forma capului. Funcția de reglare se aplică benzii de susținere și căștilor. Partea interioară a căștilor este realizată din spumă moale și piele, astfel încât NGTD010301 se va potrivi formei urechilor tale.

Design gândit
Căștile in-ear Baseus sunt concepute astfel încât să le poți lua cu tine oriunde. Designul pliabil îți permite să încorporezi NGTD010301 în geantă sau rucsac și să le iei cu tine în mișcare. În plus, există butoane pe căștile pentru urechea stîngă unde poți controla, de exemplu, volumul sau poți sări peste piese.

Compatibilitate extinsă
Căștile de la Baseus sunt compatibile cu o gamă largă de dispozitive, precum telefoane Android, tablete și laptopuri care rulează pe iOS sau Windows. O astfel de compatibilitate extinsă îți permite să folosești NGTD010301 cu ușurință.

Setul conține:
Căști Baseus NGTD010301
Cablu USB-C
Cablu audio de 3.5mm
Manual de utilizare
| Producător | Baseus |
|---|---|
| Model | NGTD010301 |
| Culoare | Negru |
| Material | ABS + PC |
| Bluetooth | 5.3 |
| Distanța semnalului Bluetooth | 10m |
| Timp de standby | 300 de ore |
| Timp de redare muzicală | 40 de ore (cu volum setat la 70%) |
| Capacitate baterie | 450mAh / 3.7V |
| Tensiune nominală | DC 5V, 400mA |
| Consum de curent | 10mA |
| Timp de încărcare | 1.5 ore |
| Raspuns de frecventa | 20Hz-20kHz |
| Interfață de încărcare | Tip-C |
| Compatibilitate | Dispozitive audio fără fir |
| Greutate | 190g |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Casti audio bluetooth Baseus D02 Pro, Bluetooth 5.3, 450 mAh, Driver 40mm, Negru







