Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti audio QCY H2 PRO, Bluetooth 5.3, Driverere 40 mm, Autonomie 60h, 400mAh, Alb Cod produs: QCY-145226
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Bluetooth 5.3 |
| Culori disponibile | Alb |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 60 h |
| Timp de incarcare | 2 h |
| Tip produs | Over the ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casti audio QCY H2 PRO, Bluetooth 5.3, Driverere 40 mm, Autonomie 60h, 400mAh, Alb
Căști fără fir QCY H2 PRO
Transportați-vă într-o lume magică a sunetului cu căștile QCY H2 Pro! Căștile fără fir QCY H2 Pro sunt dotate cu drivere de 40 de milimetri care vă vor face să vă simțiți ca la concertul formației dvs. preferate, indiferent unde vă aflați. Microfoanele încorporate, combinate cu tehnologia ENC, vă vor permite să efectuați apeluri telefonice către alte persoane. Au o autonomie de până la 60h, iar o aplicație dedicată îți va oferi un control total asupra sunetului redat.
Sunetul pe care îl meritați
Melodiile tale preferate nu au sunat niciodată mai bine! Căștile sunt echipate cu drivere de 40 de milimetri care oferă detalii bogate cu o profunzime incredibilă. Drept urmare, vei descoperi noi nuanțe în melodiile tale preferate, pe care poate le-ai fi ratat până acum. QCY H2 Pro oferă, de asemenea, un mod special de bas care accentuează și mai mult frecvențele joase pentru o experiență muzicală de neuitat.
Fără întreruperi ale muzicii dvs.
Bucurați-vă de ore lungi de muzică fără să vă faceți griji cu privire la încărcarea frecventă. Bateria puternică de 400 mAh asigură aproximativ 60 de ore de utilizare la o singură încărcare. Acest lucru vă va permite să vizionați cu succes până la 13.500 de videoclipuri scurte pe TikTok sau să ascultați până la 900 de melodii.
Rămâneți conectat
QCY H2 Pro au microfoane încorporate care vă permit să efectuați apeluri telefonice. De asemenea, acestea utilizează tehnologia ENC (Environmental Noise Cancellation), care elimină interferențele sonore de fond. Acest lucru înseamnă că puteți vorbi la telefon în locuri zgomotoase, pe stradă sau într-un birou aglomerat, iar interlocutorul dvs. va auzi exact ceea ce aveți de spus.
Libertate fără fir
Căștile QCY H2 Pro dispun de cea mai recentă versiune de Bluetooth 5.3, care asigură o conexiune rapidă și stabilă cu dispozitivul dvs. cu o rază de acțiune de până la 10 metri. În modul de joc, acestea oferă o latență ultra-redusă de doar 0,068 secunde, astfel încât veți putea reacționa la fiecare mișcare a adversarului dvs. în cel mai scurt timp. De asemenea, îți permit să te conectezi la 2 dispozitive simultan, astfel încât să poți trece cu ușurință de la unul la altul fără a fi nevoit să te deconectezi și să te reconectezi.
O nouă dimensiune a ascultării muzicii
Plecați în vacanță? Sau poate vă confruntați cu o călătorie cu trenul care durează ore întregi? Luați cu dumneavoastră căștile QCY H2 Pro! Datorită designului lor pliabil, nu vor ocupa mult spațiu în bagaj. Căștile lor moi se adaptează la forma urechilor dvs. pentru un confort de neegalat, chiar și în timpul ascultării prelungite. Comenzile încorporate vă permit să vă gestionați intuitiv muzica și apelurile telefonice, ceea ce face ca utilizarea căștilor să fie o adevărată plăcere.
Descoperiți mai multe cu aplicația
Sunteți dornici de funcții suplimentare? Descărcați aplicația QCY și folosiți întregul potențial al căștilor dumneavoastră! Aplicația este disponibilă atât pentru utilizatorii de Android, cât și pentru iOS. Cu ajutorul acesteia, puteți personaliza setările de sunet, ajustând egalizarea în funcție de tipul de muzică pe care o ascultați. De asemenea, puteți localiza locul în care se află căștile dvs. sau puteți verifica starea de încărcare a acestora.
Incluse
- căști
- Cablu de la USB-C la USB-A
- manual de utilizare
| Producător | QCY |
|---|---|
| Model | H2 Pro |
| Culoare | Alb |
| Tip de căști | In-ear |
| Drivere | 40 mm |
| Versiunea Bluetooth | 5.3 |
| Raza de acțiune | Până la 10 m |
| Profil Bluetooth | A2DP / AVRCP / HFP |
| Tip de conexiune | Fără fir și cu fir - cablu audio de 3,5 mm |
| Capacitatea bateriei | 400 mAh |
| Timp de lucru | aproximativ 60h |
| Timp de încărcare | Până la 2 h |
| Interfață de încărcare | USB-C |
| Aplicație | Aplicația QCY |
| Sisteme compatibile | iOS / Android |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti audio QCY H2 PRO, Bluetooth 5.3, Driverere 40 mm, Autonomie 60h, 400mAh, Alb







