Casti audio wireless Baseus Encok D02 Pro, Bluetooth 5.0, Driverere 40 mm, 450 mAh, Autonomie 40h, Roz Cod produs: BAS-163215
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Bluetooth 5.0 |
| Culori disponibile | Roz |
| Material |
ABS Policarbonat |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 40 h |
| Timp de incarcare | 1.5 h |
| Tip produs | Over the ear |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
Casti audio wireless Baseus Encok D02 Pro, Bluetooth 5.0, Driverere 40 mm, 450 mAh, Autonomie 40h, Roz
Căștile de la Baseus sunt echipate cu drivere de 40 mm pentru un sunet clar și clar. NGD02-C01 vă va surprinde cu un bas clar și sunet stereo 3D.
Bluetooth 5.0
Cipurile wireless V5.0 garantează sunet de înaltă calitate și o conexiune stabilă de până la 10 m, astfel încât nu trebuie să purtați telefonul cu dvs. în orice moment. În plus, NGD02-C01 asigură o latență scăzută și sincronizare audio și video fără a provoca interferențe.
Ascultați cât vreți
Bateria litiu-ion de 450 mAh încorporată are ca rezultat un consum redus de energie. Timpul de funcționare la o singură încărcare este de 40 de ore, ceea ce echivalează cu ascultarea muzicii timp de o săptămână, 5 ore pe zi. Dacă bateria este descărcată, conectați cablul audio de 3,5 mm și puteți asculta în continuare melodiile preferate.
Conectați două dispozitive simultan
Tehnologia de conectare inteligentă vă permite să conectați două dispozitive la căști în același timp. Astfel, puteți răspunde rapid la apelurile primite, de exemplu, în timp ce ascultați muzică fără operațiuni complicate.
Confortabile
Căștile sunt complet reglabile, astfel încât toată lumea să le poată potrivi la forma capului. Funcția de reglare este și pentru benzi și căștilor pentru urechi. Partea interioară a căștilor este realizată din spumă moale și piele, astfel încât NGD02-C01 se va conforma formei urechilor tale. Reducerea zgomotului este un alt avantaj al acestui produs.
Design atent
Căștile cu bentiță Baseus sunt proiectate astfel încât să le puteți lua cu dvs oriunde. Designul pliabil vă permite să puneți NGD02-C01 în geantă sau rucsac. În plus, există butoane pe căștile din stânga, unde puteți, de exemplu, să controlați volumul sau să săriți peste melodii.
Incluse
- Căști Baseus NGD02-C01
- Cablu USB-C
- Cablu audio de 3,5 mm
- Manual de utilizare
| Producător | Baseus |
|---|---|
| Model | NGD02-C01 |
| Culoare | roz |
| Material | ABS + PC |
| Bluetooth | 5.0 |
| Gama de semnal Bluetooth | 10m |
| Timp de așteptare | 300 de ore |
| Timp de redare a muzicii | 40 de ore (cu volumul setat la 70%) |
| Capacitatea bateriei | 450mAh / 3.7V |
| Tensiune nominală | DC 5V, 400mA |
| Consum curent | 10mA |
| Timp de incarcare | 1,5 ore |
| Raspuns in frecventa | 20Hz-20kHz |
| Interfață de încărcare | Tip-C |
| Compatibilitate | dispozitive audio fără fir |
| Greutate | 190 g |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti audio wireless Baseus Encok D02 Pro, Bluetooth 5.0, Driverere 40 mm, 450 mAh, Autonomie 40h, Roz







