Casti audio wireless DKNY Checkered Pattern, Bluetooth 5.3, 300 mAh, Autonomie 32 h, USB-C, Alb Cod produs: DKN-152522
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Alb |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 32 h |
| Timp de incarcare | 2 h |
| Tip produs | Over the ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casti audio wireless DKNY Checkered Pattern, Bluetooth 5.3, 300 mAh, Autonomie 32 h, USB-C, Alb
Căști DKNY cu model carouri
Bluetooth
Căștile on-ear DKNY cu model carouri se remarcă prin sunetul excelent, aspectul elegant și funcționalitatea care îți va satisface așteptările.
Aspect unic și calitate excepțională
Culoarea perlată conferă căștilor un aspect elegant și minimalist.
Logo-ul brandului DKNY le adaugă o notă de lux și confirmă autenticitatea și calitatea superioară a produsului.
Funcții inovatoare
Tehnologia Voice Assistant permite utilizatorilor să folosească ușor și rapid asistenții vocali. Funcția Hands-Free Calling asigură apeluri telefonice confortabile, fără a fi nevoie să apuci telefonul.
Performanță și funcționalitate
Căștile sunt echipate cu cea mai recentă versiune Bluetooth 5.3, care asigură o conexiune stabilă și o împerechere rapidă cu dispozitivele.
Cele mai noi tehnologii
Bucură-te de până la 32 de ore de redare neîntreruptă a muzicii cu o singură încărcare a căștilor.
Portul modern Type-C permite o încărcare completă în doar
2 ore.
Căștile au fost fabricate sub licența brandului DKNY.
Date Tehnice |
|
| Tip | Căști on-ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Bateria căștilor | 300 mAh |
| Timp de încărcare căști | 2 h |
| Timp de funcționare | până la 32 h |
| Port de încărcare căști | USB-C |
| Funcții | Redare muzică / Efectuare apeluri |
| Microfon încorporat | Da |
| Distanța de conectivitate Bluetooth | până la 10 m |
| Culoare | Perlat |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti audio wireless DKNY Checkered Pattern, Bluetooth 5.3, 300 mAh, Autonomie 32 h, USB-C, Alb







