Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti audio wireless pentru copii PowerLocus PLED, Bluetooth 5.3, Driver 40mm, Microfon, Bleumarin Cod produs: POW-141188
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Bleumarin |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 30 h |
| Timp de incarcare | 2 h |
| Timp Standby | 30 h |
| Tip produs | Over the ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casti audio wireless pentru copii PowerLocus PLED, Bluetooth 5.3, Driver 40mm, Microfon, Bleumarin
Căști wireless PowerLocus PLED pentru copii (bleumarin)
Faceți cunoștință cu căștile wireless PowerLocus PLED pentru copii, care oferă o calitate ridicată a sunetului și confort. Datorită difuzoarelor de 40 de milimetri, acestea oferă un sunet excelent și sunt sigure pentru auzul celor mai mici utilizatori. De asemenea, se disting prin iluminarea de fundal LED colorată, care cu siguranță va atrage micii iubitori de muzică.
Combinație versatilă
Căștile PowerLocus PLED oferă două opțiuni de conectivitate - le puteți conecta la dispozitiv cu fir, folosind un cablu audio de 3,5 mm, sau le puteți conecta wireless datorită tehnologiei Bluetooth 5.3. Aceasta asigură libertate completă de mișcare și confort, indiferent de situație!
Durată lungă de funcționare
Datorită unei baterii puternice, căștile PowerLocus PLED oferă o autonomie impresionantă de 25 până la 30 de ore cu o singură încărcare. Aceasta înseamnă că nu trebuie să vă faceți griji că se vor descărca prea repede și că vă vor împiedica copilul să asculte muzică sau povești! Mai mult, durează doar aproximativ 2 ore pentru a le încărca - utilizatorii mici nu trebuie să aștepte prea mult.
Calitate excelentă a sunetului
Căștile sunt echipate cu difuzoare de 40 de milimetri și oferă un răspuns în frecvență larg (de la 20 Hz la 20 kHz). Drept urmare, acestea oferă un sunet bogat, detaliat și clar. În plus, există trei moduri de intensitate a sunetului (74 dB, 85 dB și 94 dB), astfel încât le puteți personaliza pentru a proteja auzul copilului dumneavoastră.
Confort excepțional
Căștile au fost concepute având în vedere confortul - spuma cu memorie moale, materialele hipoalergenice și designul ușor (doar 165 g) înseamnă că cei mici le pot purta perioade lungi de timp fără a simți disconfort. În plus, banda reglabilă pentru cap asigură o potrivire perfectă. Modelul PLED are, de asemenea, un design pliabil pentru transport și depozitare convenabile.
Caracteristici suplimentare
Capacitățile căștilor PowerLocus PLED nu se termină aici. Un microfon încorporat vă permite să purtați conversații în mod convenabil, iar iluminarea de fundal cu LED conferă căștilor un caracter unic și modern. De asemenea, este posibilă redarea muzicii de pe un card microSD - astfel încât puteți copia melodiile sau desenele animate selectate pe un suport extern și puteți avea mai mult control asupra a ceea ce ascultă copilul dumneavoastră.
Inclus
- Căști
- Cablu audio de 3,5 mm la 3,5 mm
- Cablu de încărcare USB-A la USB-C
- Geantă de transport
| Producător | Power-Locus |
|---|---|
| Model | pwl-pled-albastru |
| Culoare | Albastru marin |
| Conexiune | Cu fir (cablu audio de 3,5 mm) sau fără fir (Bluetooth) |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Timp de funcționare | Aproximativ 25-30 de ore |
| Timp de încărcare | Aprox. 2 ore |
| Traductor | 40 mm |
| Răspuns în frecvență | 20 Hz - 20 kHz |
| Intensitatea sunetului | 3 moduri disponibile - 74 dB / 85 dB / 94 dB |
| Microfon | Da |
| Redare de pe microSD | Tak |
| Greutate | 165 g |
| Iluminare de fundal | LED |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti audio wireless pentru copii PowerLocus PLED, Bluetooth 5.3, Driver 40mm, Microfon, Bleumarin







