Casti wireless AWEI T36, Bluetooth 5.1, 395 mAh, Autonomie 5h, Mov Cod produs: AWE-162306
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Bluetooth: 5.1 Distanta de transmisie: 10m Timp de incarcare: 1.5 h |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Mov |
| Material | Plastic |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 5 h |
| Timp de incarcare | 1.5 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.1 |
Casti wireless AWEI T36, Bluetooth 5.1, 395 mAh, Autonomie 5h, Mov

Un design compact, plin de tehnologie avansată, de la anularea activă a zgomotului, calitatea sunetului până la funcțiile vocale inteligente, oferă cea mai bună experiență audio.Datorită nanomaterialelor excelente, căștile au protecție IPX4 împotriva apei. De acum înainte, nu trebuie să vă faceți griji cu privire la ploaie sau transpirație în timpul utilizării.

Datorită panoului tactil încorporat, dimensiunea și greutatea căștilor au fost reduse semnificativ și le puteți controla convenabil cu o atingere.Bluetooth 5.1 permite o conexiune fluidă la smartphone-ul dvs., precum și un sistem inteligent de reducere a zgomotului și un sunet de calitate superioară.
| Brand | Awei T36 |
| Versiune Bluetooth | 5.1 |
| Culoare | Mov |
| Rază de operare | 10 m |
| Timp de încărcare | 1,5 h |
| Timp de lucru | 4-5 h |
| Timp de așteptare | 210 h |
| Răspuns în frecvență | 20-20000 Hz |
| Sensibilitate | 92 dB |
| Capacitate carcasă | 350 mAh |
| Capacitate căști individuale | 45 mAh |
| Conectori | 1 x USB (Tip C) |
| Impedanță | 32 Ω |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless AWEI T36, Bluetooth 5.1, 395 mAh, Autonomie 5h, Mov







