Casti wireless AWEI T85, Bluetooth 5.3, 300 mAh, Autonomie 7h, Roz Cod produs: AWE-162325
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Bluetooth: 5.3 Distanta de transmisie: 10m Timp de incarcare: 1 h |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Roz |
| Material | Plastic |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 7 h |
| Timp de incarcare | 1 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casti wireless AWEI T85, Bluetooth 5.3, 300 mAh, Autonomie 7h, Roz

Descoperiți o nouă dimensiune a sunetului cu căștile Bluetooth AWEI T85 cu stație de andocare. Aceste dispozitive extraordinare vă vor oferi experiențe audio excepționale oriunde ați merge.

Aceste căști sunt echipate cu caracteristici inovatoare care le fac o adevărată capodoperă în lumea audio. Cu modul E-Sports și tehnologia Bluetooth 5.3, vă puteți bucura de conexiuni fluide și stabile, fără interferențe electromagnetice. Un timp lung de redare de 20 de ore cu carcasa de încărcare, împreună cu o funcție de încărcare rapidă, vă permite să vă bucurați de sunetele preferate neîntrerupt pentru o lungă perioadă de timp.

Diafragma unică de 10 mm asigură bas profund și înalte clare, transportându-vă într-o lume a sunetului de concert. Tehnologia de reducere a zgomotului ENC în timpul apelurilor garantează conversații clare, fără interferențe, transformând fiecare apel într-o adevărată plăcere.

Diafragma dinamică vă permite să vă bucurați de sunet spațial și fără pierderi. Aceasta creează un câmp sonor natural care nu numai că oferă o calitate excelentă a sunetului, ci și reduce rezonanța acustică. Toate acestea contribuie la o claritate incredibilă a sunetului care vă va scufunda în fiecare melodie.

Datorită tehnologiei Bluetooth 5.3, puteți fi siguri că conexiunea dumneavoastră va fi lină ca mătasea. Fără griji legate de interferențe electromagnetice sau pierderea conexiunii, vă puteți bucura de o transmisie audio rapidă cu un consum redus de energie. Carcasa de încărcare de 300mAh asigură o durabilitate de lungă durată, permițând până la 20 de ore de redare după o încărcare completă.

Specificații Tehnice | |
| Brand | AWEI |
| Tip | Căști intraauriculare cu carcasă de încărcare |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Capacitate baterie carcasă de încărcare | 300 mAh |
| Capacitate baterie căști | 35 mAh |
| Timp de convorbire | până la 7h |
| Timp de redare muzică | până la 6h |
| Timp de încărcare | 1h |
| Timp de așteptare | până la 300h |
| Greutate | 34.4 g |
| Dimensiuni | 70 x 21 x 22 mm |
| Culoare | Roz |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless AWEI T85, Bluetooth 5.3, 300 mAh, Autonomie 7h, Roz







