Casti wireless BMW M Metal M Logo Print, Bluetooth 5.4, Baterie 356 mAh, Incarcare 2h, Noice Cancelling, USB-C, Negru Cod produs: BMW-151132
Vezi toate produsele din categoria Formula 1 Style
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Bluetooth: 5.4 Distanta de transmisie: 10m Timp de incarcare: 2 h |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Negru |
| Material | Plastic |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 0 h |
| Timp de incarcare | 2 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
Casti wireless BMW M Metal M Logo Print, Bluetooth 5.4, Baterie 356 mAh, Incarcare 2h, Noice Cancelling, USB-C, Negru

Căști din metal M BMW
Bluetooth TWS + stație de încărcare
Căștile Metal M wireless oferă un sunet excelent, un design elegant și funcționalitate care va satisface așteptările dumneavoastră.

Apariție unică și calitate excepțională
Culoarea neagră conferă căștilor un aspect elegant și minimalist.
Logo-ul BMW adaugă un accent luxos și confirmă autenticitatea și cea mai înaltă calitate a produsului.
Funcții inovatoare
Tehnologia Asistent vocal permite utilizatorilor să folosească asistenții vocali cu ușurință și rapiditate. Apeluri hands-free oferă apeluri telefonice convenabile fără a fi nevoie să ajungeți la telefon.


Performanță și funcționalitate
Bucurați-vă de ore de redare neîntreruptă a muzicii cu o singură încărcare a căștilor. În plus, carcasa de încărcare acționează ca un power bank, permițându-vă să ascultați melodiile preferate pentru mai mult timp. Datorită acestui fapt, nu veți mai trebui să vă faceți griji că bateria se va termina în cel mai nepotrivit moment!
Cele mai recente tehnologii
Funcția ENC filtrează eficient zgomotul de fond în timpul apelurilor, astfel încât vocea dumneavoastră va fi întotdeauna clară și inteligibilă.

Control prin atingere!
Introducerea panoului tactil în căști permite controlul intuitiv al căștilor prin gesturi simple de atingere. Această tehnologie modernă le face mai ușor de utilizat, făcând utilizarea lor și mai simplă și plăcută!

Căștile au fost fabricate sub licență BMW.
Date tehnice | |
| Tip | Căști In-Ear |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
| Baterie căști | 2x28mAh |
| Capacitate carcasă de încărcare | 300mAh |
| Timp de încărcare a căștilor | 2 ore |
| Port de încărcare a carcasei | USB-C |
| Impedanță | 32Ω ± 15% |
| Funcții | Redare muzică / Apeluri |
| Microfon încorporat | Da (cu funcția ENC – reducerea zgomotului de fond) |
| ANC (Anulare activă a zgomotului) | Da |
| Culoare | Negru |
| Conținutul kitului | Căști, carcasă de încărcare, cablu USB-C, dopuri interschimbabile S/M/L, manual utilizare |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless BMW M Metal M Logo Print, Bluetooth 5.4, Baterie 356 mAh, Incarcare 2h, Noice Cancelling, USB-C, Negru







