Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti wireless Creative Outlier Free Pro, Bluetooth 5.3, 180mAh, Autonomie 3h, IPX8, USB-C, Albastru Cod produs: CRE-159726
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Bluetooth: 5.3 Distanta de transmisie: 10m |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Multipoint |
| Culori disponibile | Albastru |
| Material | Plastic |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 10 h |
| Timp de incarcare | 0 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casti wireless Creative Outlier Free Pro, Bluetooth 5.3, 180mAh, Autonomie 3h, IPX8, USB-C, Albastru
Căști wireless cu conducție osoasă, cu rating de impermeabilitate IPX8, funcționând cu tehnologia Bluetooth® 5.3. Cufundați-vă în sunet, păstrându-vă conștienți de împrejurimi cu căștile Creative Outlier Free Pro! Aceste căști wireless sunt concepute pentru a umple ziua cu muzică, menținându-vă conectat la mediu. Cu un rating de impermeabilitate IPX8 și memorie internă de 8GB, puteți experimenta libertatea totală în redarea melodiilor preferate. Puteți alerga, merge cu bicicleta sau chiar înota fără a avea nevoie de o conexiune celulară sau de un telefon.
Căștile wireless sunt, de asemenea, echipate cu tehnologia Bluetooth® 5.3, o baterie care oferă 10 ore de utilizare la o singură încărcare, un microfon încorporat și funcționalitate de asistent vocal. Acest lucru face ca Creative Outlier Free Pro să fie un companion excelent pentru locuitorii activi din oraș, maratoniști și pasionați de fitness.
Căștile Creative Outlier Free Pro utilizează tehnologia de conducție osoasă. Prin vibrații, undele sonore sunt transmise prin oasele obrajilor direct către urechea internă, oferind o redare de înaltă calitate.
Datorită tehnologiei de conducție osoasă, urechile dvs. rămân deschise, menținându-vă conștient de sunetele ambientale. Relaxați-vă și bucurați-vă de filmele preferate. Activați modul de latență redusă pentru a savura o redare audio și video mai fluidă, sincronizată. Apăsați de patru ori butonul multifuncțional și sunteți gata de plecare.
Player-ul MP3 încorporat de 8GB vă permite să ascultați muzică în timp ce înotați. Nu aveți nevoie de un telefon sau de o conexiune la internet pentru asta! În plus, transferurile de fișiere audio sunt facilitate cu ajutorul cablului magnetic. Pur și simplu conectați-l la un PC sau Mac pentru a începe transferul fișierelor.
Specificații tehnice |
|
| Marcă | Creative |
| Model | Outlier Free Pro |
| Tip | Căști wireless impermeabile cu conducție osoasă |
| Conectivitate | Bluetooth® 5.3, memorie încorporată (8GB)*, *Suportă formatele MP3, FLAC, WAV și APE. Formatul WMA nu este suportat. |
| Rating impermeabilitate | IPX8 |
| Durata bateriei | Până la 10 ore la o încărcare completă |
| Tip baterie | Baterie litiu-polimer reîncărcabilă 180mAh x 1 |
| Parametrii microfonului | Răspuns în frecvență: 100–10,000 Hz Sensibilitate la 1 kHz: -38 dBV/Pa Tip: Microfon omnidirecțional x 1 Asistent vocal: Siri, Google Assistant |
| Parametrii driver-ului | Răspuns în frecvență: 20–20,000 Hz Tip: Driveri cu conducție osoasă |
| Codecuri wireless | AAC, SBC, suport pentru modul de latență redusă pentru filme și jocuri |
| Profiluri | HFP (Profil hands-free), (A2DP) Profil avansat de distribuție audio, (AVRCP) Profil audio/video de control la distanță, suport multipunct pentru până la 2 dispozitive |
| Frecvență de operare | 2402–2480 MHz |
| Interval de operare | Până la 10m |
| Dimensiuni | 139 x 110 x 48 mm |
| Culoare | Albastru marin |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless Creative Outlier Free Pro, Bluetooth 5.3, 180mAh, Autonomie 3h, IPX8, USB-C, Albastru








