Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti wireless Creative Sensemore Air, Bluetooth 5.2, IPX4, USB-C, Negru Cod produs: CRE-159724
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Interval de frecventa: 20-20000Hz Bluetooth: 5.2 Distanta de transmisie: 10m |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Negru |
| Material | Plastic |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 0 h |
| Timp de incarcare | 0 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
Casti wireless Creative Sensemore Air, Bluetooth 5.2, IPX4, USB-C, Negru
Căști wireless ușoare, complet fără fir
Creative Sensemore Air – cele mai ușoare și cele mai mici căști wireless cu un suport de încărcare portabil – este soluția perfectă pentru cei care caută caracteristici inovatoare într-o formă compactă. Cu noua tehnologie Sensemore care îmbunătățește sunetele ambientale, vei auzi chiar și cele mai slabe zgomote, cum ar fi picurarea apei sau conversațiile dintr-o cameră zgomotoasă. Aceste căști oferă multe caracteristici avansate, inclusiv modul Ambient, Anularea Activă a Zgomotului, Bluetooth 5.2, certificare IPX5 și până la 35 de ore de timp total de redare. Indiferent de condiții, Creative Sensemore Air asigură confortul ascultării pe tot parcursul zilei.
Audii Totul Mai Clar
Tehnologia noastră revoluționară Sensemore, concepută pentru a îmbunătăți auzul, amplifică vocile și undele sonore, permițându-ți să auzi fiecare sunet mai clar. Cu aceasta, poți înțelege fără efort conversațiile și comunica ușor, indiferent de nivelurile de zgomot din jurul tău. În plus, funcția de ascultare ambientala cu sensibilitate ridicată este ideală pentru situații în care auzul tău are nevoie de suport suplimentar pentru a capta sunetele cheie. Sensemore te duce la un nou nivel de claritate a sunetului, indiferent de locul în care te afli sau de condiții.
Sau Doar Mediul
Comutarea între modul Sensemore și modul Ambient se face prin aplicația Creative, care îți permite să ajustezi nivelul de audibilitate ambientala. Acest lucru asigură că rămâi conștient de împrejurimile tale, fie pe o stradă aglomerată, fie în timpul unei navete, oferind o siguranță și un confort mai mare.
Specificații Tehnice |
|
| Producător | Creative |
| Tip Produs | Căști wireless |
| Conectivitate | USB-C (încărcare), încărcare wireless activată și compatibilă cu Qi |
| Rezistență la apă | IPX5 |
| Culoare | Negru |
| Temperatură de Funcționare | 0°C până la 45°C |
| Dimensiuni | Cască: 26.7 x 21.2 x 24.5 mm, Suport de încărcare: 67.7 x 47 x 31.8 mm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless Creative Sensemore Air, Bluetooth 5.2, IPX4, USB-C, Negru







