Casti wireless Creative Zen Air 2, Bluetooth 5.3, Autonomie 6h IPX4, USB-C, Negru Cod produs: CRE-167782
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Negru |
| Material | Plastic |
| Pentru | Adulti |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 6 h |
| Timp de incarcare | 0 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casti wireless Creative Zen Air 2, Bluetooth 5.3, Autonomie 6h IPX4, USB-C, Negru
CREATIVE ZEN AIR 2
Ieși în stil cu Creative Zen Air 2, bucurându-te de un sunet excelent și un aspect elegant!
Ascultă ce vrei tu
Anularea activă a zgomotului (ANC) filtrează zgomotul de fundal prin procesarea și eliminarea sunetelor externe în timp real, permițându-ți să te bucuri mai bine de detaliile muzicii tale. Între timp, modul Ambiental lasă sunetul să treacă, astfel încât să poți experimenta împrejurimile fără a-ți întrerupe redarea muzicii.
Bucură-te de un sunet puternic
Difuzoarele noastre de neodim de 10 mm, special reglate, oferă înalte clare și medii echilibrate, asigurând o calitate excelentă a sunetului.
Conexiune fluidă cu două dispozitive
Cu Bluetooth 5.3 și codec audio AAC de înaltă calitate, Creative Zen Air 2 oferă streaming audio bogat și neîntrerupt pe tot parcursul zilei. Căștile intraauriculare dispun, de asemenea, de conectivitate multipunct, permițându-ți să te conectezi și să comuți fluid între două dispozitive Bluetooth simultan.
Timp de redare extins
Cu până la 23 de ore de redare la o singură încărcare și o clasificare de rezistență la apă IPX4, aceste căști ușoare sunt companionul perfect de călătorie, oferind nu doar confort, ci și divertisment neîntrerupt pe tot parcursul zilei.
Specificații Tehnice |
|
| Tip | Căști wireless intraauriculare |
| Brand | Creative |
| Model | Creative Zen Air 2 |
| Stil de purtare | Intraauricular |
| Durata totală a bateriei | Până la 23 de ore |
| Timp de redare la o singură încărcare | Până la 6 ore |
| Conectivitate | Bluetooth 5.3 |
| Codecuri audio | AAC; SBC |
| Interfață | Încărcare wireless compatibilă Qi, USB-C (încărcare) |
| Control zgomot | Mod Ambiental
Anulare activă a zgomotului |
| Rezistență la apă | IPX4 |
| Controale tactile | Da |
| Tip baterie | (O cască) Baterie Litiu-Ion x 1 – 40 mAh,
(Carcasă de încărcare) Baterie Litiu-Ion Polimer x 1 – 430 mAh |
| Microfoane | Sensibilitate la 1 kHz: -42 dBV / Pa
Tip: Omnidirecțional x 2 Asistent vocal: Siri, Google Assistant |
| Drivere | Răspuns în frecvență: 20–20.000 Hz
Tip: Neodim x 2 |
| Profiluri | HFP (Hands-Free Profile)
(A2DP) Profil de distribuție audio avansată (AVRCP) Profil de control la distanță audio/video |
| Frecvență de operare | 2402–2480 MHz |
| Rază de operare | Până la 10 m |
| Dimensiuni | Casca: 33.15 x 21.75 x 25.5 mm
Carcasă de încărcare: 62.1 x 48.6 x 25.1 mm |
| Greutate | Căști: 2 x 3.9g
Carcasă de încărcare: 39.4g |
| Inclus în cutie | 1 x Creative Zen Air 2
1 x Carcasă de încărcare USB-C 1 x Cablu de încărcare USB-C 1 x Pereche de vârfuri de silicon pentru urechi (S), (M) și (L) 1 x Ghid de pornire rapidă / Broșură de garanție și conformitate |
| Culoare | Negru |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless Creative Zen Air 2, Bluetooth 5.3, Autonomie 6h IPX4, USB-C, Negru







