Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti wireless Creative Zen Air Dot, Bluetooth 5.3, Autonomie 24h, IPX4, USB-C, Negru Cod produs: CRE-159736
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Interval de frecventa: 20-20000Hz Bluetooth: 5.3 Distanta de transmisie: 10m |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Negru |
| Material | Plastic |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 24 h |
| Timp de incarcare | - h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casti wireless Creative Zen Air Dot, Bluetooth 5.3, Autonomie 24h, IPX4, USB-C, Negru
Putere compactă cu sunet excelent
Acest design mic, dar puternic, oferă un sunet bine echilibrat și bas puternic toată ziua, în fiecare zi. Căștile wireless compacte oferă până la 24 de ore de timp total de redare. Sunt echipate cu drivere neodim 13mm special reglate, tehnologie de anulare a zgomotului ambiental (ENC), Bluetooth® 5.3 și multe alte caracteristici care oferă experiențe audio excepționale.
Dimensiune mică, putere uriașă
Aceste căști cântăresc doar 33g, asigurând mobilitate oriunde, oricând. Oferă protecție IPX4, făcându-le pregătite pentru orice provocare. În plus, cu control tactil, obții un control ușor asupra redării muzicii și gestionării apelurilor.
Sunet puternic
Cu drivere neodim 13mm special reglate, poți savura un sunet detaliat și excelent. Experimentează fiecare ton, de la bas profund la medii clare și înalte cristale.
Lasă-i să te audă
Echipate cu două microfoane integrate care detectează precis sunetele ambientale, Creative Zen Air DOT elimină eficient zgomotul de fond nedorit cu tehnologia avansată ENC. Acest lucru îți permite să te bucuri de apeluri clare ca cristalul, evidențiind claritatea vocii tale. În plus, căștile suportă asistenți vocali de la terți precum Siri și Google Assistant, oferind și mai multă comoditate.
Specificații |
|
| Producător | Creative |
| Tip produs | Căști wireless |
| Conectivitate | Bluetooth® 5.3 |
| Rezistență la apă | IPX4 |
| Culoare | Negru |
| Temperatură de funcționare | 0°C până la 45°C |
| Dimensiuni | Carcasa de încărcare: 55 x 47 x 25 mm, Căști: 30.5 x 17.9 x 16.3 mm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless Creative Zen Air Dot, Bluetooth 5.3, Autonomie 24h, IPX4, USB-C, Negru







