Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti wireless Edifier Comfo C, Bluetooth 5.4, Autonomie 7h, USB-C, IP56, Negru Cod produs: EDI-158389
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Interval de frecventa: 20-20000Hz Bluetooth: 5.4 Distanta de transmisie: 10m Timp de incarcare: 2.5 h |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Negru |
| Material | Plastic |
| Pentru | Adulti |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 7 h |
| Timp de incarcare | 2.5 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
Casti wireless Edifier Comfo C, Bluetooth 5.4, Autonomie 7h, USB-C, IP56, Negru
Edifier Comfo C combină designul inovator cu confortul și calitatea ridicată a sunetului. Cu un design ușor (5,8 grame fiecare) și cârlig pentru ureche deschisă, acestea asigură o purtare confortabilă chiar și pentru ore întregi. Driverele dinamice de 12 mm cu diafragmă din titan vor oferi un sunet bogat și detaliat, iar funcția de detectare automată a canalului audio, vă permite să schimbați liber căștile între urechi.
Confort de neegalat
Edifier Comfo C vă pot însoți zilnic. Datorită cârligului deschis pentru ureche, acestea se potrivesc unei varietăți de forme și dimensiuni ale urechii, pentru o utilizare confortabilă și sigură. Fiecare cască cântărește doar 5,8 grame, astfel încât purtarea lor va fi aproape imperceptibilă. La rândul său, senzorul tri-axial înseamnă că puteți purta fiecare cască atât în urechea stângă, cât și în cea dreaptă. Cu certificare IP56, căștile sunt rezistente la transpirație, praf și stropi ușori, iar în aplicație veți găsi o funcție pentru a scăpa de picăturile de apă rămase, ceea ce le face o alegere excelentă pentru utilizarea zilnică și antrenamente.
Adâncime a sunetului care impresionează
Căștile dispun de drivere dinamice de 12 milimetri cu o diafragmă compozită acoperită cu titan, rezultând un sunet bogat în detalii. În plus, designul acustic rafinat minimizează scurgerile de sunet, permițându-vă să vă bucurați de un sunet clar și puternic, indiferent dacă ascultați muzică, podcasturi sau vizionați filme.
Durată lungă de funcționare
Bucurați-vă de muzica dvs. preferată pentru o perioadă lungă de timp. La o singură încărcare, căștile funcționează timp de aproximativ 7 ore, cu carcasa de încărcare, timpul total de utilizare crește la 28 de ore. Funcția de încărcare rapidă permite până la 3h de redare după doar 15 min de încărcare.
Conversații întotdeauna clare
Microfoanele integrate cu tehnologie de anulare a zgomotului AI fac conversațiile clare, chiar și în medii zgomotoase. Puteți fi sigur că interlocutorul dvs. vă va auzi tare și clar. Este ideal pentru persoanele care efectuează frecvent apeluri telefonice pe drum sau în timp ce își fac treburile zilnice.
Conexiune Bluetooth fiabilă
Cu Bluetooth V5.4, vă puteți baza pe o conexiune stabilă și pe un streaming audio fluid. Căștile acceptă, de asemenea, asocierea cu 2 dispozitive în același timp, permițându-vă să comutați rapid între smartphone și tabletă, de exemplu.
Operare intuitivă și funcții suplimentare
O zonă tactilă multifuncțională facilitează controlul căștilor, iar o funcție de detectare a urechii oprește sau reia automat redarea. De asemenea, puteți personaliza performanța căștilor din aplicația EDIFIER ConneX. Puteți regla cu ușurință EQ-ul sau găsi căștile dacă le pierdeți. Cu certificare IP55, căștile sunt rezistente la transpirație, praf și stropi de lumină, ceea ce le face o alegere excelentă pentru utilizarea zilnică și antrenamente.
Sunt incluse
- căști
- carcasă de încărcare
- cablu de încărcare de la USB-A la USB-C
- manual de utilizare
| Producător | Edifier |
|---|---|
| Model | Comfo C |
| Culoare | negru |
| Versiunea Bluetooth | 5.4 |
| Protocoale Bluetooth | A2DP, AVRCP, HFP |
| Raza de acțiune | Până la 10 metri |
| Transductori | 12 mm |
| Codecuri audio | SBC, AAC |
| Număr de microfoane | 2 |
| Timp de funcționare | Până la 38 de ore: 7 (căști) + 21 (husă) |
| Încărcare rapidă | Da (aproximativ 15 minute = 3 ore) |
| Rezistent la apă | IP56 |
| Răspuns în frecvență | 20Hz-20kHz |
| SPL | 90 +/-3dB |
| Greutatea căștii | 5.8 g |
| Interfață de încărcare | USB-C |
| Aplicație | Edifier ConneX |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless Edifier Comfo C, Bluetooth 5.4, Autonomie 7h, USB-C, IP56, Negru







