Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti wireless Edifier W100T, Bluetooth 5.1, Autonomie 7 h, USB-C, IP54, Negru Cod produs: EDI-156902
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Interval de frecventa: 20-20000Hz Bluetooth: 5.1 Distanta de transmisie: 10m Timp de incarcare: 1.5 h |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Negru |
| Material | Plastic |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 7 h |
| Timp de incarcare | 1.5 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.1 |
Casti wireless Edifier W100T, Bluetooth 5.1, Autonomie 7 h, USB-C, IP54, Negru
Cu căștile Edifier W100T vă veți îndrăgosti din nou de melodiile dvs. preferate. Căștile au drivere dinamice de 13 milimetri care sunt responsabile pentru calitatea fantastică a sunetului. Microfoanele încorporate combinate cu anularea zgomotului vă vor permite să vorbiți liber la telefon chiar și în locuri aglomerate. Acestea oferă un mod de joc și durează până la 7 ore cu o singură încărcare. Designul ergonomic, ușor și compact al căștilor garantează un confort de vis.
Lasă-ți muzica să sune ca niciodată înainte
Lasă-te purtat de sunetele melodiilor tale preferate cu Edifier. Driverele mari și dinamice de 13 mm oferă o scenă sonoră largă și un sunet echilibrat. Căștile vă vor uimi cu bas puternic și profund și sunet clar cu cele mai mici detalii. Acum vă puteți simți ca la un adevărat concert al formației preferate, fără să părăsiți camera!
Conversații clare în orice condiții
Călătoriți mult cu mijloacele de transport în comun? Sau doriți să vorbiți liber la telefon în timp ce faceți cumpărături într-un centru comercial aglomerat? Acum nimic nu vă mai poate opri din vorbit! Edifier W100T dispune de microfoane de înaltă calitate care captează fiecare cuvânt cu precizie. De asemenea, acestea utilizează o tehnologie avansată de anulare a zgomotului pentru a elimina eficient zgomotul exterior și pentru a vă amplifica și mai mult vocea și a îmbunătăți claritatea.
Transmitere rapidă și stabilă a semnalului
Căștile Edifier suportă tehnologia inovatoare Bluetooth 5.1, care oferă o conexiune rapidă, stabilă și fiabilă la dispozitivul ales de dvs. cu o rază de până la 10 metri. În plus, fiecare cască se conectează independent la dispozitivul dvs., astfel încât le puteți utiliza cu ușurință pe amândouă în același timp sau doar una - alegerea vă aparține!
Pentru pasionații de jocuri
Edifier nu a uitat nici de nevoile gamerilor atunci când a dezvoltat căștile W100T! Un mod special pentru jocuri garantează o latență extrem de scăzută, permițându-vă să vă bucurați de o sincronizare perfectă imagine-son. Astfel, puteți auzi cu ușurință pașii adversarului și îi puteți anticipa mișcarea, asigurându-vă următoarea victorie!
O singură atingere
Nu mai trebuie să căutați telefonul de fiecare dată pentru a schimba melodia! Căștile Edifier W100T au panouri tactile încorporate care vă facilitează accesul la cele mai importante funcții. Le puteți utiliza pentru a controla playerul muzical, pentru a sări peste melodii sau pentru a gestiona apelurile. În plus, căștile sunt compatibile cu asistentul vocal inteligent - tot ce trebuie să faceți este să țineți căștile apăsate timp de aproximativ 3 secunde pentru a-l activa!
Ușoare și compacte
Căștile au fost concepute pentru confort maxim. Construcția atent proiectată a căștilor înseamnă că acestea se potrivesc perfect în urechi și nu vor cădea. Designul lor ergonomic asigură un confort de vis chiar și în timpul utilizării prelungite. De asemenea, sunt impermeabile IP54 - astfel încât le puteți utiliza cu ușurință în timpul unui antrenament intens sau al unei plimbări într-o zi ploioasă, fără să vă faceți griji că le puteți deteriora.
Până la 28 de ore de funcționare
Ești îngrijorat că căștile tale se vor epuiza în mod neașteptat în timpul unui antrenament la sală sau al unei călătorii lungi? Nu vă fie teamă! W100T poate funcționa continuu timp de până la 7 ore. Veți găsi, de asemenea, o carcasă de încărcare inclusă pentru a extinde durata lor de funcționare la până la 28 de ore.
Sunt incluse
- căști
- carcasă de încărcare
- cablu de încărcare USB
- manual de utilizare
| Producător | Edifier |
|---|---|
| Model | W100T |
| Culoare | Negru |
| Versiunea Bluetooth | 5.1 |
| Raza de transmisie | 10 m |
| Protocoale Bluetooth | HFP / A2DP / AVRCP |
| Codec audio | SBC |
| Transductoare | 13 mm |
| Impedanță | 32Ω |
| Răspuns în frecvență | 20Hz~20kHz |
| SPL | 94±3dB |
| Sensibilitate microfon | -38±1dB |
| Timp de funcționare | około 7 godzin około 28 godzin (z etui ładującym) |
| Capacitatea bateriei | 37 mAh (słuchawki) 350 mAh (etui ładujące) |
| Interfața de încărcare | USB-C |
| Intrare | DC 5V 200mA (słuchawki) DC 5V/1A (etui ładujące) |
| Rezistență la apă | IP54 |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless Edifier W100T, Bluetooth 5.1, Autonomie 7 h, USB-C, IP54, Negru







