Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti wireless Edifier W800BT Pro, ANC, Bluetooth 5.4, Autonomie 26h, USB-C, Gri Cod produs: EDI-156871
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Gri |
| Material | Plastic |
| Pentru | Adulti |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 26 h |
| Timp de incarcare | 1.5 h |
| Tip produs | Over the ear |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
Casti wireless Edifier W800BT Pro, ANC, Bluetooth 5.4, Autonomie 26h, USB-C, Gri
Căștile Edifier W800BT Pro sunt căști care îți vor oferi o experiență sonoră fără egal. Cu certificare Hi-Res Audio și drivere dinamice de 40 mm, ele oferă bas profund. De asemenea, le poți conecta la dispozitivul tău compatibil în 2 moduri: prin Bluetooth și cu un cablu USB-C. Combinat cu tehnologia avansată de anulare a zgomotului ANC și un design ergonomic, W800BT Pro este alegerea perfectă pentru orice iubitor de muzică.
Imersează-te în sunet plin de detalii
Căștile oferă o calitate sonoră impresionantă, confirmată de certificarea Hi-Res Audio. În plus, utilizează drivere dinamice de 40 mm care oferă bas profund, în timp ce diafragma acoperită cu titan oferă medii și înalte clare, plăcute pentru ureche. Mai mult, răspunsul de frecvență larg de 20-40 kHz îți va permite să auzi fiecare detaliu al melodiilor, iar codec-urile audio SBC și AAC contribuie și ele la sunetul de înaltă calitate. De asemenea, ai la dispoziție EQ-ul, care oferă diverse presetări pentru a ajusta sunetul după preferințele tale.
Mai multe moduri de anulare a zgomotului
Tehnologia ANC hibrid, combinată cu designul îmbunătățit al căștilor, oferă o excelentă reducere pasivă a zgomotului de până la -44 dB, permițându-ți să te imersezi în lumea muzicii oriunde, oricând. Alege din mai multe moduri disponibile: reducere mare/medie, transparent sau reducerea zgomotului de vânt.
Design rafinat pentru confort de lungă durată
Folosește Edifier W800BT Pro și bucură-te de confort pe termen lung. Căștile au un design ergonomic care se adaptează contururilor capului și urechilor tale. Combinat cu un design ușor (aproximativ 253 g), un headband ajustabil pentru a reduce presiunea și cu pernuțe auriculare moi din material prietenos cu pielea, căștile oferă un confort fără egal. De asemenea, poți plia căștile pentru transport și stocare convenabilă.
Conversații confortabile la telefon
Algoritmii de anulare a zgomotului integrați AI și microfonul de înaltă sensibilitate detectează și reduc eficient zgomotul ambiental. Acest lucru asigură că apelantul tău te poate auzi clar și tare.
Conexiune Bluetooth rapidă și stabilă
Asociază-ți dispozitivul cu căștile și bucură-te de o conexiune fiabilă, fără interferențe. Edifier W800BT Pro utilizează versiunea Bluetooth 5.4, ceea ce se traduce printr-o transmisie mai bună a semnalului, o imunitate mai mare la zgomot și un consum mai mic de energie. Mai mult, o latență de doar 0,06 secunde îți permite să te bucuri de un gameplay fluid și de o sincronizare mai bună audio/video. De asemenea, este posibil să asociezi căștile cu 2 dispozitive simultan.
Până la 45 h de redare
Căștile folosesc un chipset care excelează în consumul redus de energie și o baterie capacioasă, ceea ce se traduce printr-o durată lungă de utilizare. Cu ANC activat, Edifier W800BT Pro redă muzică timp de aproximativ 26 h, iar pentru aproximativ 45 h dacă nu este utilizat. Mai mult, doar 15 minute de încărcare sunt suficiente pentru a te bucura de melodiile tale preferate timp de până la 8 h.
Aplicația Edifier ConneX
Descoperă și mai multe funcții cu aplicația Edifier ConneX. Din aceasta, poți folosi presetări EQ presetate, personaliza egalizatorul, redenumi dispozitivul, seta timpul pentru ca căștile să se oprească automat, etc. Realizează întregul potențial al W800BT Pro.
Inclus
- căști
- cablul de încărcare USB-A la USB-C
- manualul utilizatorului
| Producător | Edifier |
|---|---|
| Model | W800BT Pro |
| Culoare | gri |
| Diametru transductor | 40 mm |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
| Codecuri audio | AAC, SBC |
| Raza Bluetooth | 10 m |
| SPL | 91 ± 3 dB (A) |
| Răspuns de frecvență | 20 Hz - 20 kHz (Bluetooth); 20 Hz - 40 kHz (cablat) |
| Timp de operare | aprox. 45 h (fără ANC), aprox. 26 h (cu ANC) |
| Tensiune de intrare | DC 5V / 1A |
| Aplicație | Edifier ConneX |
| Greutate | aprox. 253 g |
| Reducerea zgomotului până la | -44 dB |
| Nivel de întârziere | 0.06s |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless Edifier W800BT Pro, ANC, Bluetooth 5.4, Autonomie 26h, USB-C, Gri







