Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti wireless Edifier W830NB, ANC, Bluetooth 5.4, Autonomie 54h, USB-C, Alb Cod produs: EDI-158647
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Multipoint |
| Culori disponibile | Alb |
| Material | Plastic |
| Pentru | Adulti |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 54 h |
| Timp de incarcare | 1.5 h |
| Tip produs | Over the ear |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
Casti wireless Edifier W830NB, ANC, Bluetooth 5.4, Autonomie 54h, USB-C, Alb
Bucurați-vă de o calitate fantastică a sunetului și spuneți adio zgomotului deranjant. Căștile wireless Edifier W830NB oferă un sunet uimitor, saturat de detalii, așa cum este certificat de Hi-Res Audio și Hi-Res Audio Wireless. Acestea suportă codec-uri LDAC, AAC și SBC și se laudă cu o durată lungă de funcționare de până la 94 de ore. De asemenea, oferă anulare hibridă a zgomotului ANC și au microfoane încorporate, făcându-le excelente pentru apeluri telefonice. În plus, designul ergonomic garantează confort de lungă durată, iar Bluetooth 5.4 asigură o transmisie fiabilă.
Fiți uimiți de calitatea înaltă a sunetului
Căștile sunt echipate cu drivere dinamice de 40 de milimetri cu diafragmă compozită acoperită cu titan. De asemenea, oferă suport pentru codec-uri LDAC, AAC și SBC. Toate acestea le permit să ofere o calitate excelentă a sunetului, detalii bogate și o armonie perfectă. În plus, căștile suportă tehnologia Spatial Sound, care permite reproducerea sunetului 3D care reflectă perfect modul în care percepem sunetele în mod natural în spațiu. Acest lucru vă permite să simțiți că sunteți în centrul evenimentelor muzicale, cu sunet provenind nu doar din stânga și dreapta, ci din fiecare direcție posibilă.
Reducerea zgomotului
Uitați de sunetele deranjante și concentrați-vă pe melodiile sau podcast-urile preferate. Căștile W830NB suportă anularea activă hibridă a zgomotului ANC, care elimină zgomotele inutile până la -45 dB. Există, de asemenea, 2 moduri ANC - reducere mare și medie. Așa că puteți să vă bucurați de liniștea și calmul visurilor voastre! Există, de asemenea, un mod special Ambient Aware, care vă permite să ascultați muzică fără a pierde contactul cu mediul înconjurător - acest lucru va funcționa bine, de exemplu, la birou, într-un restaurant sau la aeroport.
Ore multe de muzică
Cu W830NB, nu trebuie să vă faceți griji că distracția se va termina prea repede. Căștile sunt echipate cu o baterie reîncărcabilă puternică, astfel încât să poată să vă servească timp de până la 94 de ore (cu anularea zgomotului ANC dezactivată). Nu vă faceți griji că se vor descărca în cel mai inoportun moment! Dar asta nu e tot - modelul W830NB suportă încărcare rapidă. Îi ia doar 15 minute pentru a asculta muzică timp de aproximativ 10 ore. Uitați de așteptarea lungă!
Apeluri telefonice fără probleme
Vorbiți adesea la telefon? Ați avut ocazia să răspundeți la apeluri în locuri zgomotoase, cum ar fi într-un autobuz sau într-un supermarket? Căștile Edifier vor funcționa bine și în astfel de situații! W830NB este echipat cu 5 microfoane și folosește AI pentru a reduce zgomotul de fundal inutil. Așa că vă puteți bucura de un sunet cristal clar în aproape orice situație!
Bucurați-vă de confort
Aveți grijă de confortul dumneavoastră atunci când ascultați muzică, vorbiți la telefon sau vizionați filme. Cupele căștilor sunt acoperite cu piele artificială plăcută la atingere și sunt foarte moi pentru un confort de lungă durată. În plus, banda de ajustare din oțel vă permite să ajustați optim W830NB conform nevoilor dumneavoastră. Un avantaj suplimentar al produsului este designul său pliabil, care facilitează transportul și depozitarea.
Bluetooth 5.4
Căștile folosesc tehnologia de vârf Bluetooth 5.4, care oferă o calitate excelentă a sunetului și o conexiune wireless stabilă și fiabilă. De asemenea, le puteți asocia cu două dispozitive simultan și comuta între ele liber. Ascultați muzică de pe smartphone-ul dumneavoastră și apoi participați cu ușurință la o conferință video pe laptop!
Funcționare și mai simplă
Cu W830NB, toate cele mai importante funcții sunt întotdeauna la îndemână. Căștile sunt echipate cu butoane din silicon ușor de utilizat pentru o operare facilă. Există, de asemenea, o aplicație dedicată Edifier ConneX care vă oferă și mai multe opțiuni. Cu aceasta, puteți, de exemplu, personaliza opțiunile de control, schimba setările egalizatorului și multe altele.
Inclus
- Căști
- Cablul de încărcare USB-A la USB-C
- Manual utilizator
| Producător | Edifier |
|---|---|
| Model | W830NB |
| Culoare | Alb |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
| Codec-uri audio | LDAC, AAC, SBC |
| Reducerea zgomotului | Anulare activă hibridă a zgomotului ANC (până la -45 dB) |
| Mod Ambient Aware | Da |
| ENC | Da (microfon + AI) |
| Se poate conecta la două dispozitive simultan | Da |
| Transductor | 40 mm |
| Răspuns în frecvență | 20 Hz - 40 kHz |
| Număr de microfoane | 5 |
| Timp de funcționare | Aproximativ 94 h (reducerea zgomotului ANC dezactivată); aproximativ 54 h (reducerea zgomotului ANC activată) |
| Încărcare rapidă | Da (aproximativ 15 min = 10 h) |
| Asistent vocal | Da |
| Aplicație | Edifier ConneX |
| Mod de joc | Da |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Casti wireless Edifier W830NB, ANC, Bluetooth 5.4, Autonomie 54h, USB-C, Alb








