Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti wireless Edifier X1 Lite, Bluetooth 5.4, Autonomie 7 h, IP54, USB-C, Negru Cod produs: EDI-156847
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Interval de frecventa: 20-20000Hz Bluetooth: 5.4 Distanta de transmisie: 10m Timp de incarcare: 1.5 h |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Multipoint |
| Culori disponibile | Negru |
| Material | Plastic |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 7 h |
| Timp de incarcare | 1.5 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
Casti wireless Edifier X1 Lite, Bluetooth 5.4, Autonomie 7 h, IP54, USB-C, Negru
TWS Edifier X1 Lite Căști (negru)
Calitate ridicată a sunetului, confort la purtare, funcționalitate excepțională și multe altele - veți găsi totul în căștile wireless X1 Lite de la Edifier. Cu drivere dinamice de 13 milimetri, acestea oferă o scenă sonoră largă, bas profund și medii și înalte clare, perfecte atât pentru a asculta muzică, cât și pentru a efectua apeluri. Cu AI Call Noise Cancellation, fiecare apel telefonic este clar, chiar și în medii zgomotoase. Și cu o baterie reîncărcabilă care durează până la 26 de ore, sunteți liber să ascultați muzică toată ziua, fără a fi nevoie de încărcări frecvente.
Sunet puternic și clar
În inima X1 Lite se află drivere dinamice de 13 mm care oferă un sunet impresionant. O scenă sonoră largă, un bas plin și profund și medii și înalte clar definite asigură plăcerea de a asculta orice gen de muzică. Aceste căști vor transmite detalii complete, fie că redau sunete subtile sau piese mai puternice.
Durată de funcționare extinsă
Edifier X1 Lite oferă până la 26 de ore de utilizare cu o singură încărcare - până la 7 ore doar cu căștile și încă 19 ore cu carcasa de încărcare. În plus, funcția de încărcare rapidă vă permite să obțineți 1,5 ore de redare după doar 15 minute. Fie că lucrați sau vă relaxați, puteți conta pe o zi întreagă de utilizare fără a fi nevoie să găsiți un încărcător.
Apeluri clare cu AI Call Noise Cancellation
Cu tehnologia avansată AI Call Noise Cancellation, căștile Edifier X1 Lite elimină zgomotul de fond concentrându-se pe vocea ta în timpul apelurilor telefonice. Algoritmii bazați pe AI captează și amplifică sunetul vorbirii, reducând în același timp zgomotul de fond nedorit, făcând fiecare conversație clară și plăcută, chiar și în locuri zgomotoase. Indiferent dacă sunteți la birou, pe stradă sau în deplasare, puteți conta pe apeluri de înaltă calitate, fără interferențe.
Bluetooth 5.4 - conexiune rapidă și stabilă
Bluetooth 5.4 modern nu numai că asigură o transmisie rapidă a datelor, dar și o conexiune stabilă cu un consum minim de energie. Vă puteți bucura de un sunet cristalin, fără întârzieri și întreruperi, fie că ascultați muzică sau vă jucați - latența căștilor este de numai 0,06 secunde, ceea ce înseamnă o sincronizare perfectă. Dar există ceva mai mult! Conexiunea multipunct vă permite să conectați simultan până la două dispozitive, astfel încât să puteți comuta rapid între telefon și laptop.
Perfecte pentru o zi întreagă de ascultare
Căștile X1 Lite sunt plăcut de ușoare - fiecare cântărește doar 4 grame. Datorită designului lor ergonomic, acestea se potrivesc perfect formei urechii, asigurând confort chiar și atunci când sunt purtate pentru perioade lungi de timp. Designul lor curbat confortabil reduce presiunea asupra canalului auditiv, făcându-le ideale pentru sesiuni lungi de ascultare.
Rezistență la apă și transpirație
Căștile Edifier X1 Lite sunt certificate IP54, ceea ce înseamnă că sunt rezistente la praf și stropire. Le puteți lua la un antrenament, o plimbare sau o ieșire în aer liber fără griji, bucurându-vă de muzica preferată chiar și în condiții mai dificile.
Control și personalizare cu Edifier ConneX
Cu cât mai multe opțiuni, cu atât mai bine, nu sunteți de acord? Aplicația Edifier ConneX deschide opțiuni suplimentare pentru controlul și personalizarea sunetului. Puteți personaliza sunetul căștilor în funcție de preferințele dvs., modifica setările egalizatorului, actualiza software-ul și gestiona alte funcții, cum ar fi localizarea căștilor pierdute.
Inclus
- Căști
- Carcasă de încărcare
- Cablu USB-C
| Producător | Edifier |
|---|---|
| Model | X1 Lite |
| Culoare | Negru |
| Bluetooth | V5.4 |
| Protocoale Bluetooth | A2DP, AVRCP, HFP |
| Transductori | Dinamic 13mm |
| Timp de funcționare | 7 ore (căști) + 19 ore (carcasă) = 26 ore |
| Încărcare rapidă | 15 minute = 1,5 ore |
| Timp de încărcare | Aproximativ 1,5 ore |
| Intrare | 5V ⎓ 1A |
| Răspuns în frecvență | 20Hz - 20kHz |
| Nivelul volumului | 92 + 3dB (A) |
| Clasa de rezistență la apă | IP54 |
| Port de încărcare | USB-C |
| Aplicație | Edifier ConneX |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless Edifier X1 Lite, Bluetooth 5.4, Autonomie 7 h, IP54, USB-C, Negru







