Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti wireless Foneng BL34, Bluetooth 5.0, Autonomie 15h, 220mAh, Negru Cod produs: FON-149314
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Bluetooth: 5.0 Distanta de transmisie: 10m |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Multipoint |
| Culori disponibile | Negru |
| Material | Plastic |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 15 h |
| Timp de incarcare | 0 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
Casti wireless Foneng BL34, Bluetooth 5.0, Autonomie 15h, 220mAh, Negru
Foneng BL34 căști fără fir cu bandă (negru)
Căutați căști care să vă permită să ascultați muzică confortabil în timpul antrenamentelor? Foneng BL34 va fi o alegere excelentă! Acestea oferă o calitate excelentă a sunetului și sunt foarte confortabile. Bateria de lungă durată garantează o durată de funcționare de până la 15 ore, iar microfonul încorporat vă permite să vorbiți la telefon fără probleme. În plus, Bluetooth 5.0 vă permite să vă bucurați de o transmisie rapidă și stabilă.
Până la 15 ore de redare
Ascultați-vă muzica chiar și pe tot parcursul zilei. Căștile sunt echipate cu o baterie puternică cu o capacitate de 220 mAh. Acest lucru le oferă o durată de funcționare de până la 15 ore cu o singură încărcare! Nu vă faceți griji că se vor descărca prea repede și veți pierde posibilitatea de a vă asculta melodiile preferate în timpul antrenamentului.
Design îmbunătățit
Căștile au fost proiectate ținând cont de stilul de viață activ. Sunt foarte ușoare și confortabile și, datorită designului lor inteligent, se mulează perfect pe forma urechilor tale și nu vor cădea - chiar și în timpul exercițiilor intense. Produsul este, de asemenea, foarte durabil și arată foarte bine cu designul său modern, minimalist. În plus, magneții încorporați fac căștile ușor de depozitat și utilizat.
Bluetooth 5.0
Nu mai trebuie să vă faceți griji că întârzierile sau interferențele nedorite vă vor împiedica să vă bucurați de muzică la fel de mult ca de obicei. Căștile acceptă Bluetooth 5.0, care garantează o conexiune rapidă și stabilă cu o rază de acțiune de până la 10 m. Uitați de problemele de transmisie și bucurați-vă de melodiile preferate!
Sunet uimitor
Indiferent dacă doriți să vă ascultați listele de redare preferate sau trebuie să preluați un apel de la un prieten la serviciu, căștile Foneng vă vor oferi o calitate excelentă a sunetului în aproape orice situație. În plus, microfonul încorporat vă înregistrează perfect vocea și vă oferă încrederea că interlocutorul vă poate auzi fără probleme.
| Producător | Foneng |
|---|---|
| Model | BL34 |
| Culoare | Negru |
| Bluetooth | 5.0 |
| Raza de acțiune | Până la 10 m |
| Capacitatea bateriei | 220 mAh |
| Timp de funcționare | Aprox. 15 h |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Casti wireless Foneng BL34, Bluetooth 5.0, Autonomie 15h, 220mAh, Negru







