Casti wireless TWS UGREEN ClipBuds WS208, Bluetooth 5.4, 500 mAh, IPX5, USB-C, Alb Cod produs: UGR-180551
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Bluetooth: 5.4 Distanta de transmisie: 10m |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Multipoint |
| Culori disponibile | Alb |
| Material | Plastic |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 30 h |
| Timp de incarcare | 2 h |
| Tip produs | Open ear |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
Casti wireless TWS UGREEN ClipBuds WS208, Bluetooth 5.4, 500 mAh, IPX5, USB-C, Alb
Căști in-ear TWS UGREEN ClipBuds WS208 (albe)
UGREEN ClipBuds WS208 sunt căști TWS wireless care se remarcă nu doar prin sunetul excelent, ci și prin cutia inovatoare cu ecran tactil colorat. Datorită acesteia, poți controla cu ușurință muzica, apelurile și setările – fără a apela la telefon. Dispozitivul este, de asemenea, rezistent la transpirație și stropi conform standardului IPX5, astfel încât poți să le folosești în timpul antrenamentelor sau în zilele ploioase.
Sunet puternic și detaliat
Calitatea superioară a sunetului este asigurată de driverele dinamice de 12 milimetri, care oferă bas profund, voci clare și o scenă sonoră largă. UGREEN ClipBuds WS208 au fost concepute pentru a oferi experiențe realiste și captivante în timpul ascultării muzicii, vizionării filmelor și jocurilor.
Conversații fluente în orice condiții
Tehnologia DNN Directional Call Noise Reduction și funcția Ambient Noise Cancelling reduc eficient zgomotul din jur, astfel încât vocea ta rămâne clară și naturală. UGREEN ClipBuds WS208 permit desfășurarea liberă a conversațiilor în oraș, în transportul public sau la birou.
Design tip ear-clip
Construcția unică Ear-Clip garantează o fixare stabilă în ureche, dar și un confort ridicat la purtare. UGREEN ClipBuds WS208 se vor dovedi a fi excelente în timpul muncii, călătoriilor și activităților fizice.
Muzică pe tot parcursul zilei
Cutia extinde durata de funcționare a căștilor până la 30 de ore. Încărcarea rapidă permite obținerea a încă 2 ore de muzică după doar 10 minute de reîncărcare.
Conexiune stabilă și latență scăzută
Datorită modului Low Latency, căștile se descurcă excelent în jocuri și la vizionarea filmelor – sunetul este perfect sincronizat cu imaginea. În plus, tehnologia Bluetooth 5.4 asigură o conexiune rapidă și stabilă fără interferențe. Funcția Dual Connection permite asocierea simultană a căștilor cu două dispozitive, de exemplu, un laptop și un smartphone. Poți comuta ușor între ele fără a fi nevoie de o nouă asociere.
Control tactil intuitiv
Căștile oferă control separat pentru partea stângă și dreaptă – poți schimba melodiile, opri muzica, răspunde la apeluri și activa modul de joc prin gesturi simple.
Posibilitate de personalizare și control al smartphone-ului
Datorită aplicației dedicate UGREEN, poți adapta funcționarea căștilor la nevoile tale – poți schimba setările egalizatorului, atribui funcții tactile, verifica nivelul de încărcare sau localiza căștile pierdute. În plus, cutia cu ecran tactil permite nu doar controlul muzicii sau apelurilor, ci și controlul de la distanță al camerei smartphone-ului și derularea paginilor. Aceasta este o funcție practică, utilă pentru realizarea fotografiilor sau prezentărilor.
| Producător | Ugreen |
|---|---|
| Model | ClipBuds WS208 |
| Cod producător | 55136 |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
| Protocoale Bluetooth | Bluetooth HFP / AVRCP / A2DP |
| Raza de acțiune | Fără fir până la 10 m |
| Rezistență la apă | IPX5 |
| Codecuri suportate | AAC / SBC |
| Timp de funcționare | Până la 30 h |
| Capacitate baterie căști | 50 mAh |
| Capacitate baterie cutie | 500 mAh |
| Timp de încărcare căști | Aproximativ 1,5 h |
| Timp de încărcare cutie | Aproximativ 2 h |
| Port de încărcare | USB-C |
| Pondere căști | 5,2 g |
| Dimensiuni cutie | 71 × 51 × 30 mm |
| Dimensiuni căști | 30,5 × 19 × 27 mm |
| Culoare | Alb |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Casti wireless TWS UGREEN ClipBuds WS208, Bluetooth 5.4, 500 mAh, IPX5, USB-C, Alb







