Casti wireless UGREEN HiTune Max 5C Hybrid, ANC, Bluetooth 5.4, Autonomie 40h, 500mAh, USB-C, Albastru Cod produs: UGR-181386
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Albastru |
| Material | Plastic |
| Pentru | Adulti |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 40 h |
| Timp de incarcare | 2 h |
| Tip produs | Over the ear |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
Casti wireless UGREEN HiTune Max 5C Hybrid, ANC, Bluetooth 5.4, Autonomie 40h, 500mAh, USB-C, Albastru
Bucură-te de cea mai înaltă calitate a sunetului, confort și funcționalitate în orice situație cu căștile Ugreen HiTune Max 5C. Susținând tehnologii moderne și oferind un sunet excelent, devin un accesoriu indispensabil pentru orice iubitor de muzică. Aspectul lor estetic, sportiv, se îmbină cu un design practic – căștile sunt pliabile, flexibile și compacte, iar posibilitatea de ajustare a unghiului facilitează adaptarea la forma capului. Pernițele din spumă moale, acoperite cu piele sintetică, garantează un confort ridicat în utilizare, chiar și în timpul ascultării îndelungate.
Tehnologie fiabilă
Căștile sunt echipate cu o reducere avansată a zgomotului activ hibrid (ANC), care filtrează până la 95% din sunetele din jur. Datorită acestui fapt, te poți bucura de un sunet cristalin, fără interferențe, indiferent de locul în care te afli. În plus, dispun de un SmartTag încorporat, care facilitează găsirea dispozitivului, iar tehnologia modernă Bluetooth 5.4 asigură o conexiune stabilă și latențe extrem de scăzute (doar 0.06s), ceea ce este ideal pentru gameri și pasionații de filme.
Timp de funcționare îndelungat
La o singură încărcare, căștile pot funcționa până la 75 de ore. În plus, sunt compatibile cu aplicația Ugreen, care permite verificarea stării de încărcare și conectivitate, alegerea efectelor EQ și configurarea setărilor. Aplicația oferă până la 8 efecte EQ diferite, care te vor ajuta să îmbogățești experiențele tale muzicale, iar tu le poți personaliza conform preferințelor tale.
Calitate înaltă a sunetului
Căștile au certificat Hi-Res și suportă decodarea sunetului LDAC cu o lățime de bandă de până la 990 Kbps. Pentru a evita un consum ridicat de energie și întârzieri, se recomandă utilizarea LDAC în medii fără interferențe. Căștile sunt echipate cu drivere dinamice cu un diametru de 40 mm, care amplifică basul și sunetul muzicii, oferind o calitate excelentă a sunetului. În plus, căștile oferă o reducere individuală a zgomotului cu 4 opțiuni: atenuare adaptivă a zgomotului, modul gentle, care funcționează perfect în locuri liniștite, modul general, adică modul standard, și modul ultra pentru locuri extrem de zgomotoase, cum ar fi trenurile sau avioanele.
Versatilitate extinsă
Micul microfon încorporat în căști îmbunătățește recepția vocii, astfel încât interlocutorul tău să te audă fără interferențe, iar vocea ta sună natural și cristalin. Căștile oferă două moduri de conectare: conexiune wireless prin Bluetooth sau conectare tradițională prin cablu USB-C. Astfel, le poți folosi în orice situație.
| Producător | Ugreen |
|---|---|
| Model | Max5c |
| Culoare | albastre |
| Capacitate baterie | 600 mAh |
| Cu microfon | Da |
| Standard audio | Dynamica |
| Comunicare | Wireless+prin cablu |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
| Material | Metal |
| Timp de funcționare a bateriei | 75 ore |
| Diametru driver | 40mm |
| Codecuri | AAC, SBC, LDAC |
| Port de încărcare | USB-C |
| Tip rețea wireless | Bluetooth |
| Dimensiuni | 163 mm x 26 mm x 199 mm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless UGREEN HiTune Max 5C Hybrid, ANC, Bluetooth 5.4, Autonomie 40h, 500mAh, USB-C, Albastru







