Casti wireless UGREEN HP206 Studio Pro Hybrid, ANC, Bluetooth 6.0, Autonomie 120h, 820mAh, USB-C, Alb Cod produs: UGR-181416
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Alb |
| Material | Plastic |
| Pentru | Adulti |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 120 h |
| Timp de incarcare | 1.5 h |
| Tip produs | Over the ear |
| Versiune Bluetooth | 6.0 |
Casti wireless UGREEN HP206 Studio Pro Hybrid, ANC, Bluetooth 6.0, Autonomie 120h, 820mAh, USB-C, Alb
Descoperă HP206 Studio Pro – căști care combină calitatea sunetului de studio cu confortul utilizării zilnice. Suportul Hi-Res Audio și Hi-Res Audio Wireless garantează un sunet impecabil, iar reducerea hibridă a zgomotului la -48 dB îți permite să te cufunzi complet în muzică. În plus, oferă până la 120 de ore de funcționare la o singură încărcare, un mod de joc cu latență ultra-scăzută și un design confortabil, pliabil. Indiferent dacă asculți muzică, te joci jocurile preferate sau vorbești la telefon, acest model este creat pentru a satisface așteptările celor mai exigenți utilizatori în orice situație.
Sunet care captivează
Descoperă o nouă dimensiune a sunetului cu căștile Ugreen HP206 Studio Pro. Echipate cu standardul certificat Hi-Res Audio, Hi-Res Audio Wireless și suport pentru codecul LDAC (990 Kbps), acestea oferă o calitate impecabilă a sunetului – clar, detaliat și bogat în nuanțe. Wooferul puternic de 40 de milimetri, în duet cu tweeterul de 12 milimetri, asigură un sunet spațial, tridimensional, care va satisface chiar și pe cei mai exigenți utilizatori. Aceasta reprezintă o îmbunătățire de 300% a calității audio în comparație cu căștile standard. Vezi de ce sunt capabile!
Liniștea care face diferența
Bucură-te de liniște în orice situație datorită reducerii active hibride a zgomotului (ANC), care elimină zgomotul până la -48 dB, eliminând eficient până la 97% din interferențele ambientale. Alege unul dintre cele patru moduri de atenuare (adaptiv, blând, standard sau ultra) pentru a ajusta nivelul de reducere la nevoile și condițiile ambientale curente. Mai mult, căștile detectează automat vântul și dezactivează microfonul FF, asigurând un confort maxim de ascultare și în exterior.
Conversații clare și latență scăzută
Pentru gameri, a fost pregătit un mod de joc cu latență ultra-scăzută de 0,06 s, ideal pentru jocuri dinamice în care fiecare secundă contează. Microfonul integrat captează perfect vocea ta, garantând o comunicare clară chiar și într-un mediu zgomotos. Datorită acestui fapt, poți fi sigur că suni întotdeauna clar și limpede, indiferent dacă te afli într-o gară, într-un centru comercial sau pe vreme vântoasă.
Energie care nu dezamăgește
Ugreen HP206 Studio Pro este visul utilizatorilor care călătoresc frecvent. Acestea oferă până la 120 de ore de redare la o singură încărcare (fără ANC) și 80 de ore cu reducerea activă a zgomotului. Iar când timpul este esențial, încărcarea rapidă permite obținerea a 5 ore de funcționare după doar 10 minute de încărcare. Datorită acestui fapt, le poți lua cu tine în orice călătorie, bucurându-te de melodiile preferate, cărți audio sau podcasturi pe drum.
Obține mai mult cu aplicația Ugreen
Instalează aplicația Ugreen și personalizează căștile după preferințele tale. Utilizează 8 moduri EQ, verifică nivelul de încărcare al bateriei sau starea conexiunii, activează sunetul spațial și multe altele. În plus, funcția Spatial Audio, disponibilă după instalarea aplicației, îți permite să te transpui în mijlocul unui spectacol muzical, cufundându-te și mai mult în sunet.
Conectivitate stabilă fără întreruperi
Datorită tehnologiei Bluetooth versiunea 6.0, poți conta pe o împerechere rapidă, o conexiune stabilă și cea mai înaltă calitate a transmisiei. Suportul pentru două dispozitive simultan permite comutarea fluidă între laptop și smartphone. Iar dacă ai nevoie de o conexiune clasică, utilizează modul cu fir prin conectorul de 3,5 mm. Mai mult, poți împărți bucuria muzicii, conectând două perechi de căști la un singur dispozitiv.
Căști adaptate ție
Pernuțele moi din spumă cu memorie acoperite cu material SoftProtein, construcția flexibilă și banda reglabilă asigură confort chiar și în timpul utilizării îndelungate. Designul ușor și pliabil face ca aceste căști să fie ideale atât pentru studioul de acasă, cât și pentru călătorii. Designul lor minimalist și elegant se va potrivi oricărui stil, ceea ce le face o alegere ideală pentru orice utilizator. Alege confortul, profesionalismul și calitatea superioară, alege HP206 Studio Pro chiar astăzi!
Inclus în pachet
- căști
- cablu audio jack 3,5 mm
- cablu USB
- manual de utilizare
| Producător | Ugreen |
|---|---|
| Model | HP206 Studio Pro |
| Versiune Bluetooth | 6.0 |
| Bandă de frecvență | 2400MHz-2483.5MHz |
| Putere maximă de ieșire RF | 4dBm |
| Rază de acțiune Bluetooth | 15 m (în spațiu deschis) |
| Profil Bluetooth | HFP/HSP/AVRCP/A2DP/BLE/SPP |
| Codecuri | AAC/SBC/LDAC |
| Frecvență | 20Hz-40kHz |
| Port de încărcare | USB-C |
| Tip baterie | Baterie litiu-ion polimer |
| Capacitate baterie | 820 mAh 3,7 V (3,04 Wh) |
| Tensiune de încărcare limitată | 5.25V= |
| Intrare de încărcare | 5V=1A |
| Timp de încărcare | 1.5h |
| Timp de funcționare | 120 ore (ANC dezactivat), 80 ore (ANC activat) |
| Culoare | Alb |
| Dimensiuni | 168 x 87 x 203 mm |
| Sunet | Hi-Res, Hi-Res Wireless |
| LDAC | Suportat |
| Sensibilitate | 48 dB (ANC hibrid) |
| Diametru difuzoare | woofer de 40 mm, tweeter de 12 mm |
| Aplicație | Ugreen |
| Suport pentru Spatial Audio | Da |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Casti wireless UGREEN HP206 Studio Pro Hybrid, ANC, Bluetooth 6.0, Autonomie 120h, 820mAh, USB-C, Alb







