Casti wireless UGREEN HP206 Studio Pro Hybrid, ANC, Bluetooth 6.0, Autonomie 120h, 820mAh, USB-C, Negru Cod produs: UGR-181399
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Negru |
| Material | Plastic |
| Pentru | Adulti |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 120 h |
| Timp de incarcare | 1.5 h |
| Tip produs | Over the ear |
| Versiune Bluetooth | 6.0 |
Casti wireless UGREEN HP206 Studio Pro Hybrid, ANC, Bluetooth 6.0, Autonomie 120h, 820mAh, USB-C, Negru
Descoperă HP206 Studio Pro – căști care combină calitatea audio de studio cu confortul utilizării zilnice. Suportul pentru Hi-Res Audio și Hi-Res Audio Wireless garantează un sunet impecabil, iar reducerea hibridă a zgomotului de până la -48 dB îți permite să te bucuri pe deplin de muzică. De asemenea, oferă până la 120 de ore de utilizare cu o singură încărcare, mod de gaming cu latență ultra-scăzută și o construcție confortabilă, pliabilă. Indiferent dacă asculți muzică, joci jocuri preferate sau vorbești la telefon, acest model a fost creat pentru a satisface așteptările celor mai exigenți utilizatori în orice situație.
Sunet care impresionează
Descoperă o nouă dimensiune a sunetului cu căștile Ugreen HP206 Studio Pro. Echipate cu standardul certificat Hi-Res Audio, Hi-Res Audio Wireless și suport pentru codec-ul LDAC (990 Kbps), oferă o calitate audio impecabilă – curată, detaliată și bogată în nuanțe. Un woofer puternic de 40 mm împreună cu un tweeter de 12 mm oferă un sunet spațial, tridimensional, care va mulțumi chiar și cei mai exigenți utilizatori. Este o îmbunătățire de 300% a calității audio comparativ cu căștile standard. Află ce pot face!
Silence that makes a difference
Bucură-te de liniște în orice situație datorită reducerii active hibride a zgomotului (ANC), care reduce zgomotul de până la -48 dB, eliminând eficient până la 97% din perturbările din mediu. Alege unul dintre cele patru moduri de reducere (adaptiv, blând, standard sau ultra) pentru a ajusta nivelul de reducere în funcție de nevoile și condițiile ambientale. Mai mult, căștile detectează automat vântul și dezactivează microfonul FF, asigurând un confort maxim de ascultare și în aer liber.
Conversații clare și latențe reduse
Pentru gameri, a fost pregătit un mod de gaming cu latență ultra-scăzută de 0,06 s, ideal pentru jocuri dinamice, în care fiecare secundă contează. Microfonul integrat captează perfect vocea ta, garantând o comunicare clară chiar și în medii zgomotoase. Astfel, poți fi sigur că sună întotdeauna clar și limpede, indiferent dacă te afli într-o gară, într-un centru comercial sau în condiții vântoase.
Energia care nu te dezamăgește
Ugreen HP206 Studio Pro este visul utilizatorilor care călătoresc frecvent. Oferă până la 120 de ore de redare cu o singură încărcare (fără ANC) și 80 de ore cu reducerea activă a zgomotului activată. Iar când timpul contează, încărcarea rapidă permite obținerea a până la 5 ore de utilizare după doar 10 minute de încărcare. Astfel, le poți lua cu tine în orice călătorie, bucurându-te de melodiile preferate, cărțile audio sau podcasturile în timpul drumului.
Obține mai mult cu aplicația Ugreen
Instalează aplicația Ugreen și personalizează căștile conform preferințelor tale. Beneficiază de 8 moduri EQ, verifică nivelul de încărcare a bateriei sau starea conexiunii, activează sunetul spațial și multe altele. În plus, funcția Spatial Audio, disponibilă după instalarea aplicației, îți permite să te transporți în mijlocul unui spectacol muzical, astfel încât să te poți bucura și mai mult de sunet.
Conexiune stabilă fără interferențe
Datorită tehnologiei Bluetooth 6.0, poți conta pe împerechere rapidă, conexiune stabilă și cea mai înaltă calitate a transmisiei. Suportul pentru două dispozitive simultan permite comutarea ușoară între laptop și smartphone. Și dacă ai nevoie de o conexiune clasică, folosește modul cablat prin intermediul conectorului de 3.5 mm. În plus, poți împărtăși bucuria muzicii, conectând două perechi de căști la un singur dispozitiv.
Căști adaptate pentru tine
Pads-uri moi din spumă cu memorie acoperite cu material SoftProtein, construcție flexibilă și bandă reglabilă asigură confort chiar și în utilizarea pe termen lung. Designul ușor și pliabil face ca aceste căști să fie ideale atât pentru un studio de acasă, cât și pentru călătorii. Designul lor minimalist și elegant se potrivește oricărui stil, făcându-le alegerea ideală pentru orice utilizator. Alege confortul, profesionalismul și cea mai înaltă calitate, alege HP206 Studio Pro astăzi!
În pachet
- căști
- cablul audio jack de 3.5 mm
- cablul USB
- instrucțiuni de utilizare
| Producător | Ugreen |
|---|---|
| Model | HP206 Studio Pro |
| Versiune Bluetooth | 6.0 |
| Banda de frecvență | 2400MHz-2483.5MHz |
| Puterea maximă de ieșire RF | 4dBm |
| Raza de acțiune Bluetooth | 15 m (în spații deschise) |
| Profil Bluetooth | HFP/HSP/AVRCP/A2DP/BLE/SPP |
| Codecuri | AAC/SBC/LDAC |
| Frecvență | 20Hz-40kHz |
| Port de încărcare | USB-C |
| Tip de baterie | Baterie litiu-polimer |
| Capacitatea bateriei | 820 mAh 3,7 V (3,04 Wh) |
| Tensiune de încărcare limitată | 5.25V= |
| Intrare de încărcare | 5V=1A |
| Timp de încărcare | 1.5h |
| Timp de funcționare | 120 ore (ANC dezactivat), 80 ore (ANC activat) |
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni | 168 x 87 x 203 mm |
| Sunet | Hi-Res, Hi-Res Wireless |
| LDAC | Suportat |
| Sensibilitate | 48 dB (ANC hibrid) |
| Diametrul transductorilor | 40 mm woofer, 12 mm tweeter |
| Aplicație | Ugreen |
| Suport pentru Spatial Audio | Da |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless UGREEN HP206 Studio Pro Hybrid, ANC, Bluetooth 6.0, Autonomie 120h, 820mAh, USB-C, Negru







