Casti wireless USAMS Echo E02 TWS, in ear, Bluetooth 5.3, timp incarcare 1h, autonomie totala 29h, Negru Cod produs: USA-161932
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Bluetooth 5.3; Distanta de transmisie: 10m; Microfon incorporat; |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Negru |
| Material | Plastic |
| Raza actiune | 10 m |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casti wireless USAMS Echo E02 TWS, in ear, Bluetooth 5.3, timp incarcare 1h, autonomie totala 29h, Negru
Căști Bluetooth USAMS Echo E02 TWS ANC+ENC wireless
USAMS este o marcă renumită specializată în proiectarea și producerea de accesorii electronice premium. Cunoscută pentru abordarea sa inovatoare și designul stilat, oferă o gamă largă de produse, inclusiv accesorii pentru telefoane mobile, încărcătoare și alte dispozitive electronice. Concentrându-se pe calitate, durabilitate și funcționalitate, combină tehnologia modernă cu un meșteșug excepțional.
Aspect unic și calitate excepțională
Suprafața metalică are un finisaj elegant cu gradient care combină durabilitatea cu rezistența la oxidare. Culorile sunt vii și foarte atrăgătoare vizual.
Tehnologii de ultimă oră
Datorită anulării active a zgomotului (ANC), poți savura un sunet cristalin, eliminând zgomotul ambiental și creând condiții perfecte pentru ascultarea muzicii sau efectuarea apelurilor. În plus, funcția ENC filtrează eficient zgomotul de fond în timpul conversațiilor, asigurându-se că vocea ta este întotdeauna clară și ușor de înțeles.
Performanță și funcționalitate
Căștile sunt echipate cu cea mai recentă versiune Bluetooth 5.3, care oferă o conexiune stabilă și o asociere rapidă cu dispozitivele.
Stație de andocare și power bank într-unul
Bucură-te de până la 4 ore de redare continuă a muzicii cu o singură încărcare a căștilor. În plus, carcasa de încărcare funcționează ca un power bank, permițând o ascultare mai lungă a melodiilor tale preferate. Datorită acestui lucru, nu te vei mai îngrijora niciodată că rămâi fără baterie în cel mai inconvenient moment!
Control prin atingere!
Introducerea unui panou tactil pe căști permite controlul intuitiv al căștilor folosind gesturi simple de atingere. Această tehnologie modernă le face mai ușor de utilizat, îmbunătățind experiența ta și făcând-o și mai plăcută!
Date tehnice |
|
| Marcă | USAMS |
| Model | Căști Bluetooth USAMS Echo E02 TWS ANC+ENC wireless |
| Tip | Căști intraauriculare |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Baterie căști | 2 x 35 mAh |
| Capacitate carcasa de încărcare | 300 mAh |
| Timp de încărcare căști | aprox. 1 h |
| Timp de încărcare carcasa | aprox. 2 h |
| Timp de redare | aprox. 4 h |
| Timp de apel | aprox. 3 h |
| Timp de funcționare a căștilor cu carcasa | aprox. 29 h |
| Funcții | Redare muzică / Apeluri |
| Microfon încorporat | Da |
| Culoare | Negru |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless USAMS Echo E02 TWS, in ear, Bluetooth 5.3, timp incarcare 1h, autonomie totala 29h, Negru







