Casti wireless USAMS TWS ENC Seria XJ13, Bluetooth 5.3, Autonomie 4h, 320mAh, Negru Cod produs: USA-161587
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Interval de frecventa: 20-20000Hz Bluetooth: 5.3 Distanta de transmisie: 12m Timp de incarcare: 1 h |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Negru |
| Material |
ABS Policarbonat |
| Pentru | Adulti |
| Raza actiune | 12 m |
| Timp de convorbire | 4 h |
| Timp de incarcare | 1 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casti wireless USAMS TWS ENC Seria XJ13, Bluetooth 5.3, Autonomie 4h, 320mAh, Negru
Căști TWS USAMS - Seria XJ13
Căști care folosesc tehnologia Bluetooth 5.3. Tehnologia avansată garantează o conexiune mai rapidă decât BT 5.2, o rezistență mai puternică la interferențe și un sunet fluid. Căștile se conectează la dispozitiv la o distanță de până la 12m.
Bateria din carcasa de încărcare permite până la 30 de ore de redare continuă a muzicii dacă este încărcată regulat folosind carcasa. Capacitatea mare a bateriei - 320 mAh - permite trei încărcări complete ale căștilor, oferind aproape o zi întreagă de utilizare.
Designul modern este inspirat de o navă spațială - de fiecare dată când deschideți stația de andocare, o lumină albastră va străluci. Designul cosmic corelează cu scopul de gaming al căștilor - acest model a fost creat având în vedere gamerii și include un mod de joc.
Căștile sunt echipate cu Mod de Joc - permițându-vă să uitați de sunetul întârziat! Mod de joc reduce latența cu 60ms menținând calitatea sunetului.
Căștile sunt foarte confortabile pentru utilizarea zilnică - forma corectă asigură confort și elimină disconfortul, iar greutatea redusă - DOAR aproximativ 3.8g pe cască - le face aproape imperceptibile.
Dispozitivul este echipat cu control tactil inteligent care recunoaște ușor comenzile - doar atingeți cască și acestea vor răspunde instantaneu la fiecare gest al dumneavoastră.
Apăsați o dată - răspundeți la un apel/redați muzică/pauzați muzica
Apăsați de două ori - închideți un apel
Apăsați de două ori pe cască stângă/dreaptă - melodie anterioară/următoare
Apăsați lung - activați Siri
Apăsați lung pe cască dreaptă - activați/dezactivați modul de joc
Apăsați lung - respingeți un apel
Căștile sunt echipate cu un microfon cu funcția ENC - izolând eficient zgomotul ambiental în timp ce capturează vocea umană - apelurile telefonice cu aceste căști sunt clare.
Specificații tehnice
| Material | ABS + PC |
| Versiunea Bluetooth | 5.3 |
| Interval de conexiune | până la 12 metri |
| Diametrul driverului | 10 mm |
| Impedanța difuzorului | 32Ω |
| Sensibilitatea difuzorului | 119±3dB |
| Frecvența difuzorului | 20Hz~20KHz |
| Raport semnal-zgomot | >70 |
| Greutatea unei căști | aproximativ 3.8 g |
| Capacitatea bateriei | 40 mAh |
| Timp de redare | aproximativ 7 ore |
| Timp de apel | aproximativ 4 ore |
| Timp de încărcare a căștilor | aproximativ 1 oră |
| Peso carcasa | aproximativ 32 g |
| Capacitatea bateriei carcasei | 320 mAh |
| Timp de încărcare a carcasei | aproximativ 1 oră |
| Intrare de încărcare a carcasei | 5V |
| Timp de așteptare | aproximativ 40 ore |
| Dimensiuni carcasă | 58 x 56 x 29 mm |
| Compatibilitate | Pentru dispozitive Apple/Android cu Bluetooth |
| Setul include | - Pereche de căști - Carcasă de încărcare - Cablu de încărcare USB Type-C - Manual utilizare |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless USAMS TWS ENC Seria XJ13, Bluetooth 5.3, Autonomie 4h, 320mAh, Negru







